«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
Найдорожчий газ на станціях мережі групи «Приват»
Консолідована мережа АЗС групи «Приват», яка нараховує близько 950 АЗС, підвищила ціни на скраплений газ у середньому по країні на 3,7 грн/л, до 39,69 грн/л. Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу консалтингової групи «А-95». Інформатор, у свою чергу, напряму дізнавався про ситуацію зі скрапленим газом на одній із мереж України. Що відповіли – читайте далі.
За словами директора консалтингової групи «А-95» Сергія Куюна, пік кризи на ринку скрапленого газу ще не пройдено:
«Була в мене ілюзія, що пік кризи на ринку скрапленого газу ми вже пройшли. Але як свідчить свіжий моніторинг ситуації, говорити про це ще зарано. Найбільш масово - у половині областей - зник газ у мережі "Привату", а там, де лишився - 39,6 грн/л. Перебої на UPG, Socar, MOTTO, БРСМ та навіть на Авантажі», - сказав Куюн.
Щодо мережі Авантажі, про яку вказує експерт і яка працює тільки по автогазу, то Інформатор напряму зателефонував в компанію і спитав про поточну ситуацію. Нам повідомили, що ніяких перебоїв у них немає.
«Якщо на деяких окремих заправках немає палива, то це тому, що його не встигли підвезти. Клієнти вчора і сьогодні не скаржилися», - відповіли Інформатору.
Отже, за даними моніторингу консалтингової групи ситуація наступна:
У середньому по країні роздрібна ціна на автогаз 23 листопада, за даними «А-95», зросла на 40 коп./л, до 35,93 грн/л.
Газ дорожчає з об’єктивної причини – повідомив директор консалтингової групи «А95» Сергій Куюн.
«30% імпорту скрапленого газу надходить в Україну саме через польську ділянку кордону. Відповідно дуже важко замістити такий обсяг швидко і відповідно це призвело до нестачі продукту на внутрішньому ринку. І через дефіцит ціни зростають. Вони зросли протягом останнього місяця з 27 до 35 гривень за літр. Майже на 30 відсотків», - зауважив Куюн.
На сьогодні трейдери намагаються виправити ситуацію шляхом перевезення скрапленого газу залізницею. А також шукають обхідні маршрути, щоб постачати пальне через, наприклад, Словаччину, Румунію. Або просто шукають нові джерела постачання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.