Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Наразі працівники ДБР задокументували майже 700 фактів продажу інформації про померлих
Співробітники Державного бюро розслідувань у Миколаєві 15 березня викрили організовану злочинну групу, яка налагодила схему заробітку на кістках, торгуючи конфіденційною інформацією про померлих українців. Схема передбачала відкат у тисячу гривень за кожного померлого громадянина, а швидкість реклами ритуальних послуг іноді сягала й до трьох хвилин після смерті особи.
Як повідомили у ДБР, до складу групи входили два правоохоронці, які мали доступ до закритої державної бази даних про померлих. Також до оборудки виявились причетні власниця та два співробітники ритуального агентства, які купували таку інформацію.
Правоохоронці отримували доступ до інформації про померлих, включаючи адреси та контактні дані їхніх родичів. Ритуальне агентство купувало цю інформацію за тисячу гривень за одного померлого. Завдяки отриманим даним, ритуальне агентство обганяло своїх конкурентів і першим пропонувало свої послуги родичам померлих.
За словами ДБР, зафіксовані випадки, коли ритуальне агентство телефонувало родичам померлого вже через три хвилини після повідомлення про смерть. Наразі працівники ДБР задокументували майже 700 фактів продажу інформації про померлих.
Правоохоронцям та їх спільникам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) та ч. 2 ст. 328 (незаконне розголошення службовою особою відомостей, що становлять службову таємницю) Кримінального кодексу України.
Працівники ДБР викрили двох жінок-правоохоронниць, які за гроші продавали інформацію із баз даних прикордонної служби. В основному інформація стосувалася тих осіб, які планували незаконно перетнути кордон та втекти від мобілізації. Детективи ДБР з'ясували, що жінки не були знайомі, але в обох випадках діяли за схожою схемою.
Також заступник командира військової частини в Запорізькій області підозрюється в недбалому ставленні до служби. Через його недбалість військовослужбовиця, яка не з'являлася на службу, отримала майже 500 тисяч гривень бойових виплат.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Поговоримо з Михайлом Орєшніковим, колишнім російським громадянином та чувашським сепаратистом, про те, як збільшення повідомлень про вибухи в Росії впливає на суспільство. А також, як смерть Навального вплинула на російських лібералів та змінила їх світосприйняття. Приєднуйтесь до нас у цій захопливій розмові про сучасні та актуальні події!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.