«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Люди часто вважають, що їхнє постійне перебування з телефоном дозволить їм не пропускати важливих для них подій, інформації чи вражень. Я ж зробив для себе абсолютно протилежне відкриття. Мені здається, що саме в ті моменти, коли ми “залипаємо“ в своїх девайсах – ми втрачаємо важливі для нас моменти і час.”
Командир продовжував нараховувати бойові виплати військовослужбовиці, хоча вона покинула службу й залишилась вдома
Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику командира однієї з військових частин Запорізької області. Через його недбалість відсутня на службі жінка отримала майже 500 тисяч гривень бойових виплат. Вона кілька місяців сиділа вдома, але цього нібито ніхто не помітив.
У пресслужбі ДБР пояснюють, що жінку перевели з однієї частини до іншої. Однак вона вирішила залишитись вдома і безпідставно не поїхала на службу.
"Заступник командира військової частини протягом п’яти місяців "не помічав" її відсутності та не інформував командира про цей факт. Через це жінці нараховували щомісячне грошове забезпечення, у тому числі додаткові винагороди на загальну суму 495 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.
Відтак заступник командира військової частини потрапив під підозру у недбалому ставленні військової службової особи до служби, вчиненому в умовах воєнного стану. Відповідна санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
"Проводиться робота для відшкодування завданих державі збитків. Матеріали щодо військовослужбовиці виділені в окреме провадження, слідство триває", - інформує ДБР.
З останніх гучних справ ДБР - це викриття двох правоохоронниць, які продавали інформацію з бази даних контролю осіб, які перетинають державний кордон. За гроші вони перевіряли дані щодо чоловіків призовного віку, які планували їхати за кордон. Жінки працювали у різних підрозділах і не були знайомі особисто, втім діяли за схожою схемою.
Відомо також, що ДБР продовжує гучну справу двох колишніх посадовців Міністерства оборони України. Днями вони отримали нові підозри у розтраті державних коштів на закупівлі неякісних бронежилетів для Збройних Сил України в однієї зі східноєвропейських компаній. Однак експертиза показала, що бронежилети не відповідали затвердженим вимогам щодо військового екіпірування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.