Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Є летальні випадки
В Україні протягом останнього тижня зросла кількість госпіталізацій через коронавірус. В лікарні потрапили майже 3 тисячі українців. Про це в ефірі національного телемарафону розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін.
«Ми продовжуємо реєструвати випадки COVID-19, також, на жаль, реєструємо випадки, які закінчилися летально. Протягом останнього тижня ми спостерігаємо збільшення кількості госпіталізацій, в середньому на 14%, ніж тижнем раніше. За останній тиждень до лікарень потрапило майже 3 тисяч українців», – заявив Кузін.
За його словами, найчастіше помирають люди, старші за 60 років, оскільки вони найбільше вразливі до наслідків захворювання. Також він зазначив, що проблема пандемії відійшла на другий план в усьому світі, хоча COVID-19 продовжує циркулювати, забирати життя, і додатково сприяє тому, що навантаження на систему охорони здоров’я продовжує зростати. Домінуючим у світі став штам Омікрон, епідеміологи поки не очікують таких його мутацій, які призвели б до нових хвиль захворюваності на ковід.
«Ситуація саме з коронавірусом і у нас, і в світі, стабілізувалася через те, що штам Омікрон, який почав циркулювати, є домінуючим у всьому світі. Його мутації відбуваються, але не призводять до суттєвих змін саме характеристик збудника. Це стабільна мутація яка є у всьому світі. Тому за прогнозами епідеміологів поки що не очікується нових суттєвих мутацій, які суттєвим чином вплинули б на якусь хвилю саме коронавірусної інфекції», – додав головний санлікар України.
В Україні до 30 квітня 2023 року продовжили карантин через коронавірусне захворювання. Відповідне рішення Кабмін ухвалив 23 грудня. Урядовці внесли зміни до розпорядження та постанови, які стосуються карантинних обмежень.
Карантин для протидії поширенню COVID-19 в Україні ввели з 12 березня 2020 року. Після цього його неодноразово продовжували. Перед цим уряд продовжив обмеження до 31 грудня 2022 року.
Щеплення проти COVID-19 захищає від тяжкого перебігу хвороби та ускладнень, які можуть призвести до смерті. При цьому вакциновані люди можуть захворіти на COVID-19 та інфікувати інших. Навіть якщо ви щеплені проти COVID-19, ці правила допоможуть уникнути захворювання:
COVID-19 нікуди не зник. Люди досі хворіють та помирають від важкого перебігу хвороби. Щоб захистити себе варто вакцинуватися. Первинний курс вакцинації проти COVID-19 включає одну дозу вакцини Janssen або дві дози іншої вакцини, доступної в Україні. Щоб продовжити захист, зробіть бустерне щеплення: перше – через 5 місяців, друге – через 4. Записатися на вакцинацію можна тут.
Нагадаємо, тенденції поширення коронавірусу в країнах ЄС говорять про те, що кількість хворих зростатиме. Ще в жовтні у Європі розпочалась нова хвиля COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.