COVID-19 не зник: у столичних ТРЦ продовжують робити щеплення проти короновірусу

Читать на русском

Лише за тиждень у Києві зафіксували 1 234 нові випадки захворювання

Читать на русском
Вакцинація у Києві
У порівнянні з попереднім тижнем кількість хворих дещо зменшилася

Лише за тиждень у Києві зафіксували 1 234 нові випадки захворювання

У Києві продовжують фіксувати нові випадки зараження коронавірусною інфекцією. За тиждень хворобу зафіксували у 1 234 пацієнтів. Де можна вакцинуватися — дізнавайтеся в нашому матеріалі. 

 

Як зазначають у Київській міській державній адміністрації, жінки хворіють частіше ніж чоловіки. Так, серед захворілих: 774 жінки віком від 18 до 94 років та 460 чоловіків від 18 до 91 року.

Попри це, серед дітей у хворобі переважають хлопці: 72 хлопчики від 18 днів до 17 років та 61 дівчинка від 19 днів до 16 років.

Крім того, хворобу зафіксували й у 29 медичних працівників. При цьому госпіталізацію потребували 137 людей. 

5 людей COVID-19 не перенесли. Однак одужали минулого тижня 1 159 осіб.

Географічні показники хвороби

Найбільше випадків захворювання зареєстрували в Деснянському районі – 242, у Дарницькому – 212, у Дніпровському – 144 випадки.

Всього за період пандемії у столиці зафіксовано 514 026 випадків захворювання, а також 9 465 летальних випадків від вірусу. Загалом COVID-19 подолали 502 782 мешканці Києва.

Де вакцинуватися? 

"Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров'я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів", – нагадали у Департаменті охорони здоров'я. 

 Як зазначила директорка Департаменту охорони здоров'я, Валентина Гінзбург, щеплення не тільки знизить до мінімуму ризик захворіти, але й ослабить хворобу настільки, що у випадку інфікування ви перенесете її доволі легко. Особливо це стосується людей літнього віку та тих, хто має хронічні захворювання. Їм загрожує важкий перебіг хвороби та навіть летальні наслідки.

Як обрати вакцину та чому потрібно ревакцинуватися? 

Первинний курс імунізації двома дозами вакцини від COVID-19 (Comirnaty/Pfizer-BioNTech або CoronaVac/Sinovac Biotech) або однією дозою вакцини Janssen (Johnson & Johnson) можна отримати з 18 років. Однак, діти від 12 років можуть щепитися від COVID-19 двома дозами вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech. А діти віком 5-11 років вакциною Comirnaty (Pfizer). Інтервал введення між першою та другою дозою становить мінімум 21 день.

Друга бустерна доза може бути введена за 4 місяці після першої вакцинації. Її рекомендують робити дорослим з групи ризику тяжкого перебігу COVID-19. Як перший, так і другий бустер можна робити вакцинами Pfizer, Janssen або CoronaVac після первинного курсу будь-якими вакцинами, у тому числі за змішаною схемою. Інтервал введення дводозних вакцин: CoronaVac/Sinovac — 14-28 днів; Comirnaty/Pfizer — 21-28 днів; змішана схема CoronaVac + Pfizer — 28 днів.

Нагадаю, раніше ми писали про те, що США ймовірно, розкажуть про походження коронавірусу. У Штатах переконані, що це дозволить запобігти майбутнім пандеміям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.