Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Якщо COVID-19 залишиться ще на кілька років, то він, можливо, теж стане сезонним захворюванням
Коронавірус більш життєздатний в холодну погоду. Але з приходом тепла маски знімати не варто.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ООН .
Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) випустила свою першу доповідь про вплив погоди та якості повітря на пандемію COVID-19. У ньому говориться, що погодні та кліматичні умови, в тому числі підвищення температури навесні в північній півкулі, - ще не привід послаблювати карантинні заходи.
"Хоча коронавірус довше зберігає життєздатність за більш низьких температур, динаміка його поширення пов'язана в першу чергу із запобіжними засобами, а не з метеорологічними чинниками", - йдеться в повідомленні.
Сезонність впливає на поширення всіх респіраторних вірусних інфекцій. Так, на осінньо-зимовий період припадає пік захворюваності на грип та коронавірусні інфекції. У тому випадку, якщо COVID-19 залишиться ще на кілька років, то він, можливо, теж стане сезонним захворюванням.
"Що стосується впливу факторів якості повітря на пандемію, то поки також немає однозначних висновків. За попередніми даними, погана якість повітря підвищує рівень смертності від COVID-19, але не впливає на поширення вірусу", - йдеться в доповіді.
Нагадаємо, за минулу добу, 17 березня, в Україні вакцинували від коронавірусу 9 832 людини,вони отримали 1 дозу. З початку вакцинації прищепили 81 755 осіб.
Також Інформатор писав, що в Сполучених Штатах Америки очікується від 554 до 574 тисяч смертей від коронавірусу до 10 квітня .