“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Якщо COVID-19 залишиться ще на кілька років, то він, можливо, теж стане сезонним захворюванням
Коронавірус більш життєздатний в холодну погоду. Але з приходом тепла маски знімати не варто.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ООН .
Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) випустила свою першу доповідь про вплив погоди та якості повітря на пандемію COVID-19. У ньому говориться, що погодні та кліматичні умови, в тому числі підвищення температури навесні в північній півкулі, - ще не привід послаблювати карантинні заходи.
"Хоча коронавірус довше зберігає життєздатність за більш низьких температур, динаміка його поширення пов'язана в першу чергу із запобіжними засобами, а не з метеорологічними чинниками", - йдеться в повідомленні.
Сезонність впливає на поширення всіх респіраторних вірусних інфекцій. Так, на осінньо-зимовий період припадає пік захворюваності на грип та коронавірусні інфекції. У тому випадку, якщо COVID-19 залишиться ще на кілька років, то він, можливо, теж стане сезонним захворюванням.
"Що стосується впливу факторів якості повітря на пандемію, то поки також немає однозначних висновків. За попередніми даними, погана якість повітря підвищує рівень смертності від COVID-19, але не впливає на поширення вірусу", - йдеться в доповіді.
Нагадаємо, за минулу добу, 17 березня, в Україні вакцинували від коронавірусу 9 832 людини,вони отримали 1 дозу. З початку вакцинації прищепили 81 755 осіб.
Також Інформатор писав, що в Сполучених Штатах Америки очікується від 554 до 574 тисяч смертей від коронавірусу до 10 квітня .