"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Людина з високим рівнем емоційного здоров'я проявляє стійкість у періоди стресу
Емоційне здоров'я — це коли людина здатна почуватися гармонійно та врівноважено незалежно від зовнішніх обставин. У наших сучасних реаліях це необхідно.
Психологиня Галина Волошина розповіла, що можна і необхідно зробити просто зараз для свого емоційного здоров'я, передає Інформатор.
Коли емоційне здоров'я в нормі, здається, що ви можете справитися з будь-якими катастрофами та розв'язати всі проблеми. Але коли його рівень падає, то навіть невеликі негаразди здатні викликати панічні атаки чи депресію. Крім того, емоції досить тісно пов'язані з нашим фізичним станом.
"Якщо раніше люди були ближчими до природи і мали генетичні захисні механізми, що оберігали від захворювань, то зараз вони позбавлені такого захисту, і мусять бути не лише фізично розвинутими, а й психічно/ментально стійкими", - вважає психологиня.
Це вказує на те, що необхідно навчитися справлятися з величезним потоком інформації, котрий сьогодні накриває людей, як лавина, відмежовуватися від другорядних проблем, створювати для себе психологічно комфортні умови. Стабільне емоційне здоров'я забезпечує повноцінний розвиток особистості, а саме:
Також сприяє становленню власного "я" та ефективній самореалізації особистісних властивостей. Тому збереження емоційного здоров'я є дуже важливим для кожного з нас.
Що робити для покращення свого емоційного здоров'я:
Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, подолати психологічні травми можна за допомогою 12 простих вправ.
Також Інформатор писав, як допомогти людині пережити втрату близьких.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел