Чому важливо стежити за емоційним здоров'ям

Читать на русском

Людина з високим рівнем емоційного здоров'я проявляє стійкість у періоди стресу

Читать на русском
Чому важливо стежити за емоційним здоров'ям

Людина з високим рівнем емоційного здоров'я проявляє стійкість у періоди стресу

Емоційне здоров'я — це коли людина здатна почуватися гармонійно та врівноважено незалежно від зовнішніх обставин. У наших сучасних реаліях це необхідно. 

Психологиня Галина Волошина розповіла, що можна і необхідно зробити просто зараз для свого емоційного здоров'я, передає Інформатор

Коли емоційне здоров'я в нормі, здається, що ви можете справитися з будь-якими катастрофами та розв'язати всі проблеми. Але коли його рівень падає, то навіть невеликі негаразди здатні викликати панічні атаки чи депресію. Крім того, емоції досить тісно пов'язані з нашим фізичним станом. 

"Якщо раніше люди були ближчими до природи і мали генетичні захисні механізми, що оберігали від захворювань, то зараз вони позбавлені такого захисту, і мусять бути не лише фізично розвинутими, а й психічно/ментально стійкими", - вважає психологиня. 

Це вказує на те, що необхідно навчитися справлятися з величезним потоком інформації, котрий сьогодні накриває людей, як лавина, відмежовуватися від другорядних проблем, створювати для себе психологічно комфортні умови. Стабільне емоційне здоров'я забезпечує повноцінний розвиток особистості, а саме:

  • інтелектуальний,
  • емоційно-вольовий,
  • комунікативний,
  • духовно-моральний.

Також сприяє становленню власного "я" та ефективній самореалізації особистісних властивостей. Тому збереження емоційного здоров'я є дуже важливим для кожного з нас. 

Що робити для покращення свого емоційного здоров'я:

  • знаходити час на рухові активності (зарядка, пробіжка, плавання та інше),
  • спілкуватися з близькими та рідними,
  • займатися справами, які приносять задоволення (хобі),
  • проводити час на свіжому повітрі,
  • слідкувати за збалансованим харчуванням.

Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, подолати психологічні травми можна за допомогою 12 простих вправ.

Також Інформатор писав, як допомогти людині пережити втрату близьких.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.