“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Використання дронів дозволяє українським захисникам виконувати багато задач віддалено і контролювати фронт
Величезний попит, можливість врятувати життя захисників, компенсувати «снарядний» голод і обійти логістичні проблеми, а головне – бути безпосередньо причетним до знищення ворога. Підприємець і волонтер Юрій Голик у своїй публікації виділив п’ять основних причин, чому виготовляє дрони сам і чому іншим українцям варто долучитись до спільноти виробників БПЛА.
Вже під час повномасштабного вторгнення Юрій Голик з партнерами стартували з проєктом власного виробництва дронів. Тоді зіткнулись з величезною кількістю запитів військових, до того ж на різні типи безпілотників. Саме попит, за переконанням підприємця, є першою причиною для створення БПЛА. Для цього він зібрав команду інженерів, яка виготовляє бомбери, камікадзе та літаки-розвідники. Використання подібних дронів дозволяє українським захисникам виконувати багато задач віддалено і контролювати фронт, що рятує життя військовим – це друга причина.
«Безпілотники дають змогу більш точно знати ситуацію на полі бою, тож хлопці не йдуть в невідомість. Дрони нищать ворогів і техніку здалеку, без прямого контакту наших людей. Це важливо. У кожного на фронті є свої. Зараз кожен, хто нас захищає – свій», — зазначив Юрій Голик.
Зараз наше військо відчуває нестачу артилерійських снарядів — в цій ситуації дрони стають запасним варіантом, що є наступним приводом почати збирати безпілотники. Вони хоч і не мають такої ж вибухової потужності, але завдяки кількості можуть впливати на ситуацію на фронті. Тому важливо масштабувати виробництво саме в Україні. Це дасть змогу забезпечувати ЗСУ необхідною кількістю БПЛА, незалежно від примх ринку, партнерів чи логістики.
«Блокування кордонів, відкладення ухвалень рішень про допомогу. Війна триває, ворог повзе і зброя нам треба зараз. Вихід – брати все в свої руки, нарощувати внутрішнє виробництво», — наполягає Юрій Голик.
Ще одна причина – це розуміння, що сконструйована тобою техніка знищує окупантів на фронті. Адже кожен виробник, інженер або конструктор напряму причетні до руйнівних наслідків для ворога, і це є потужним мотиваційним стимулом.
«Глобальна мета у всіх одна. Україна має перемогти. Кожен з нас може бути корисним. Долучатись до виготовлення дронів – на рівні команд, «домашньої» зборки, друку деталей на 3D-принтерах – гарна можливість помститись ворогу», — зазначив підприємець.
Нагадаємо, раніше до команди інженерів Голика звернулися викладачі з Софіївського ліцею, що на Дніпропетровщині, з проханням зібрати дрони для військових.