У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Команда волонтера зробила безпілотники за власні кошти, а суму, яку зібрали освітяни Софійського ліцею передали до 3 батальйону 25 бригади
Патріотична ініціатива Софіївського ліцею, що в Дніпропетровській області, надихнула українських розробників дронів. Колектив закладу зібрав кошти на безпілотники для ЗСУ і звернувся за допомогою до підприємця та волонтера Юрія Голика, чия команда сама конструює дрони. У підсумку підтримка військових виявилась навіть більшою, ніж планували.
Про це підприємець розповів у дописі на своїй сторінці у Facebook. Він додає цікаві подробиці.
«Всім освітнім закладом вони збирали гроші на дрони для ЗСУ. У моєму ФБ бачили, що ми з командою робимо безпілотники. Тому написали: «Давайте ми вам перерахуємо гроші, а ви зробите дрони для ЗСУ і передасте їх тим, кому вважаєте за потрібне. Ми вам довіряємо», — розповів Юрій Голик.
Розробники порадили освітянам варіант, як зробити їхню допомогу більш дієвою – передати гроші напряму 3 батальйону 25 бригади, одному з військових підрозділів Дніпропетровської області. Так захисники зможуть самі обрати, які потреби закрити першочергово завдяки зібраним коштам. Але підрозділ отримав також і дрони – команда Юрія Голика зібрала кілька камікадзе власним коштом, і захисники отримали їх також від імені Софіївського ліцею.
Знайомство з освітянами не було випадковим. Юрій Голик зазначив, що познайомився з директоркою Риммою Тиркбою шість років тому. Тоді стартував проєкт з капітального переоснащення будівель школи 1934 та 1973 років будівництва, внаслідок якого в 2020-му заклад перетворився на один із найсучасніших в країні. Після реконструкції ця школа стала ліцеєм. І ось під час повномасштабної війни директорка попросила у підприємця зібрати для захисників безпілотники.
«Це маленька історія. Одна. Проте за останні десять років я впевнився, що саме з таких небайдужих вчинків та гідних людей складається масштабна картина нашої протидії ворогу. І саме тому врешті-решт ми неодмінно переможемо у цій війні», — зазначив підприємець.
Команда конструкторів дронів, яких разом зібрали Юрій Голик та його партнери, вже розробила лінійку безпілотників різного функціонального призначення. Йдеться про камікадзе, ударні, розвідувальні дрони, дрони-приманки тощо. Одна з останніх ударних моделей, модифікований STING-3 Mad Max, віднедавна вже працює в бойових умовах російсько-української війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.