Чоловік викрав паливну картку, аби заправлятися на АЗС WOG та Shell - чи змусив суд повернути 29 829 гривень

Чоловік поцупив паливну картку на роботі, куди влаштувався водієм

WOG, Shell
Чоловік купував дизельне пальне на АЗС WOG, Shell та продавав за ціною меншою за ринкову, завдавши збитків своєму керівництву на загальну суму 29 929 гривень

Чоловік влаштувався на роботу водієм та поцупив паливну картку. Він купував дизпальне на АЗС WOG та Shell й продавав за ціною меншою за ринкову, завдавши збитків своєму керівництву на загальну суму 29 929 гривень. Про це йдеться у вироку Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, опублікованому 1 червня 2023 року.

05.02.2023 року чоловіка прийняли на роботу з випробувальним терміном на посаду водія вантажного автомобіля у ФОП. З 12 лютого 2023 року по 16 лютого 2023 року він маючи доступ як водій до вантажного автомобіля марки «DAF ХF» взяв без дозволу керівництва електронну паливну карту. Надалі громадянин на АЗС «WOG» запропонував придбати в нього дизельне пальне за ціною меншою за ринкову.

Чоловік придбав дизельне пальне в кількості 169 літрів 81 мілілітра на суму 8 999 гривень та дизельного пального в кількості 110 літрів на суму 5 830 гривень, за що від іншого громадянина отримав готівкові кошти, розпорядившись ними на власний розсуд. Після цього, з місця вчинення кримінального правопорушення він зник, чим спричинив ФОП майнової шкоди на загальну суму 14 829 гривень. Крім цього, 16.02.2022 року він здійснив оплату електронною паливною карткою на АЗС Shell за купівлю дизельного пального в кількості 190 літрів 32 мілілітри на суму 9 989 гривень та дизельного пального в кількості 95 літрів 44 мілілітрів на суму 5 009 гривень, за що отримав готівкові кошти, розпорядившись ними на власний розсуд. Загалом своїми протиправними діями потерпілому заподіяно майнової шкоди на загальну суму 29 829 гривень.

Яке покарання обрав суд? 

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років. На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, але він зобов'язали виконувати певні обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube