Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Військові літаки приведуть до стандарту M6.6
Чилійські повітряні сили замовили модернізацію 46 винищувачів F-16, що входять до її парку. Проведе роботи американська корпорація Lockheed Martin. Їх вартість складе 177 мільйонів доларів.
Як заявило видання Defense, у рамках модернізації на літаки встановлять канали передачі даних Link-16 й транспондери ідентифікації "свій-чужий". Таким чином їх приведуть до відповідності стандарту M6.6, підвищивши оперативні можливості.
"Програма M6.6 модернізує весь парк F-16 ВПС Чилі, відповідаючи вимогам сумісності США та забезпечуючи комплексний довгостроковий план модернізації", – йдеться у повідомленні.
Роботи проводитимуться у Чилі та на об'єктах Lockheed у Форт-Уерті, штат Техас, та Грінвіллі, Південна Кароліна. Завершення заплановано на листопад 2032 року.
Україна продовжує очікувати, коли країни-партнери нададуть обіцяні винищувачі F-16. Наразі найкращі пілоти країни проходять навчання, які мають завершитись за 5-9 місяців. Перші польоти неабияк вразили українських льотчиків.
Проте через затримки у передачі винищувачі можуть бути не такими ефективними на війні в Україні. Як заявив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, росіяни вдосконалили протиповітряну оборону й тепер вона сягатиме більшої дальності.
Але без них захистити українське небо буде складніше. Тож ЗСУ продовжує чекати на літаки. За попередніми даними, вони з'являться в Україні навесні 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.