"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Якщо раніше озвучували терміни навчання у 3-4 місяці, то тепер вони значно зросли
Українські пілоти ще минулого тижня почали навчальні польоти на винищувачах F-16, але терміни тренування назвали тільки зараз. Передбачається, що льотчикам знадобиться 5-9 місяців, щоб опанувати їх. Але і ці цифри не остаточні.
Відповідну заяву зробив речник Пентагону Пет Райдер, відповідаючи на питання кореспондента "Голосу Америки" Остапа Яриша. Він додав, що термін навчання будуть залежати від індивідуальних навичок пілотів.
"За оцінками Пентагону, навчання українських пілотів на F16 в Аризоні може зайняти 5-9 місяців. Терміни закінчення тренувань залежатимуть від індивідуальних навичок пілотів, відповів на моє питання речник Міноборони США Пет Райдер", – йдеться у повідомленні.
Відомо, що раніше на навчання українських пілотів відводилось 3-4 місяці, але тепер терміни збільшили. Хоча фахівці говорять, що наші льотчики професійні й швидко опановують техніку.
Винищувачі F16 погодились передати Україні Данія, Нідерланди та Норвегія. На сьогодні відомо, що Данія надасть 19 літаків, а Нідерланди – 42. Проте у коаліцію входять понад десять країн. Тому згодом кількість винищувачів, що потраплять у розпорядження України стане більше.
Очікується, що перші винищувачі прибудуть до України вже напочатку 2024 року. За словами глави МЗС Дмитро Кулеба, українська сторона будує інфраструктуру для них. Саме тому навчання українських пілотів проходить у більш прискореному темпі. Воно майже вдвічі коротше, ніж у льотчиків НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.