Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ракетоносії дуже важко знищити, втім українські захисники вивели зі строю вже п'ять великих десантних суден окупанта
Чорне море перестало бути безпечним для окупантів, там воїни ЗСУ знищують загарбників та їх флот за допомогою високоефективних морських дронів. Однак поки що це не вплине на кількість ракетних ударів, тому що дуже важко знищувати саме ракетоносії.
Про це в інтерв'ю "Украина Сейчас" повідомив український військовий експерт й полковник запасу ЗСУ Олег Жданов. За його словами, ракетоносії завжди виходять у море у супроводі кораблів.
"Може вплинути, але думаю, що навряд. Чому? Тому що вони виходять у відкрите море й відповідно носії ракет не йдуть одні. Вони йдуть із супроводженням групи кораблів. Як правило, ми чуємо про вісім, десять або дванадцять. Вони організовують бойову охорону, у тому ж числі й підводними човнами", - каже Жданов.
Також він додав, що для проведення успішної операції зі знищення ракетоносіїв треба знати деякі деталі. По-перше, район, звідки носій буде виходити для бойового пуску.
"Спіймати їх доволі важко. Можна спробувати провести операцію та для цього треба точно знати район, куди вони будуть виходити для бойових пусків. Тоді так, якщо заздалегідь продумати варіант як відволікти бойову охорону. Але вірогідність успіху мінімальна", - розповідає експерт.
Військовий експерт нагадав, що у воїнів ЗСУ вже були вдалі приклади знищення "гордості" російського флоту. Серед прикладів він навів атаку на кораблі у Севастопольській та Новоросійській бухтах.
З початку повномасштабної війни окупанти втратили п'ять великих десантних суден, повідомляли раніше в ВМС. Усього у Чорному морі у перший період вторгнення знаходилося 13 таких суден. Серед знищених є наступні:
Також Інформатор повідомляв, що успішні атаки по російським кораблям змусили окупантів змінити тактику в Чорному морі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.