“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Дистанційне навчання впливає на якість освіти в Україні
Попри масовані ракетні атаки окупантів про заборону очного навчання поки не йдеться. В Україні 70 % шкіл готові перейти на такий формат. Однак рішення приймає військова адміністрація або органи місцевого самоврядування.
Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет. За його словами, 70% шкіл мають укриття. Це дозволяє проводити заняття у традиційному форматі. Відомо, що 326 закладів освіти зруйновано, а пошкоджено - 2 337. Через атаки росіян дронами та ракетами 10 та 17 жовтня пошкоджено 38 закладів освіти та будівля МОН, яка повністю непридатна для використання.
На якість освіти в Україні впливає дистанційне навчання та його перерваність через тривоги та безпекову ситуацію у регіонах. Традиційно діти найгірше засвоюють матеріал з фізики, хімії та математики. Вони є більш складними предметами у сприйнятті.
"Якщо взяти результати навчання в старшій школі, то там найменшим є падіння якості навчання. Адже діти вже свідомо додатково займаються для складання ЗНО або НМТ по складних предметах. Але традиційно з фізики, хімії, математики відмічається певне падіння якості освіти", – зазначив Шкарлет.
Також він підкреслив, що онлайн-освіта ніколи не зможе стати аналогом сучасної освіти. Вона може бути лише додатком у засвоєнні та отриманні тих залишкових знань, які вимагають компетентності Нової української школи.
До опалювального сезону у навчальних закладах почали готуватися заздалегідь. Так, заклади освіти у нашій країні на 100% готові до опалювального сезону у 12 регіонах. Найкраще підготувалися такі області: Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька.
До опалювального сезону загалом у країні готові: виші – на 78%, училища – на 88%, школи – на 92%, дитсадки – на 92%. У тих районах, де тривають активні бойові дії, неможливо визначити відсоток готовності закладів освіти до опалювального сезону.
Нагадаємо, в Україні перше місто повністю перейшло на електронні щоденники для всіх школярів. Крім того, українські школярі можуть завантажити книги для навчання з електронної бібліотеки.
Також Інформатор писав, як учасникам пробного ЗНО-2022 повернути кошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.