«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Займатися одночасно у двох українських школах на різних формах навчання не можна
Учні-переселенці, які через війну переїхали у більш безпечніші регіони України, мають обрати одну школу для навчання.
Про це "Українській правді. Життя" повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, передає Інформатор.
За його словами, зараз зарахування і відрахування дітей зі шкіл відбувається за правилами мирного часу. Батьки мають забрати документи з одного закладу освіти і надати їх до іншого.
"Діє наказ МОН № 367 від 2018 року, який впорядковує ці процедури. Треба відраховуватися зі школи, де вчилися раніше, і влаштовуватися до закладу освіти за місцем проживання", – каже Горбачов.
Він зазначає, що якщо дитина буде навчатися у двох школах, то на неї йтиме подвійне фінансування.
"Тобто це – нецільове використання бюджетних коштів, що може стати підставою для серйозних неприємностей для керівника закладу освіти", – пояснює Горбачов.
Освітній омбудсмен також зазначає, що чинне законодавство не передбачає такої форми, як тимчасове зарахування дитини до школи.
Нагадаємо, в Україні змінили навчальну програму. Крім того, в укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі.
Також Інформатор писав, чи можливо навчатись одночасно у школі за кордоном і в українській школі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.