"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Поїздка в Україну не обов'язкова, проте зробити це через застосунок юнаки не мають можливості
17-річні українці, які перебувають за кордоном, мають стати на військовий облік і оновити свої дані. Для цього їм не обов'язково їхати в Україну, а можна звернутися до дипломатичних установ. Опція оновлення даних через систему "Резерв+" для них, як і раніше, недоступна.
Про це заявив прес-секретарем Міноборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону. За його словами, громадянам України, яким виповнилося 17 років, потрібно безпосередньо з'явитися в дипустанову, принести свої документи і стати на військовий облік. Після чого ці дані передадуть до ТЦК і СП в Україні.
"Це дуже важливо, тому що не так перевантажує ТЦК тими людьми, які мали б приїжджати в Україну. Вони зможуть це зробити за кордоном і продовжити своє навчання, щоб у майбутньому застосувати свої знання на благо України", - наголосив він.
Нагадаємо, що раніше в Сухопутних військах Збройних сил України заявляли, що 17-річні юнаки, які перебувають за кордоном, зобов'язані особисто приїхати в Україну, щоб стати на військовий облік.
У 2024 році відповідним рішенням уряд вніс зміни до правил перетину кордону студентами денної форми навчання. Зміни дозволяють студентам-чоловікам віком від 18 до 22 років брати участь у програмах освітньої академічної мобільності за кордоном. Водночас строк має бути не довше одного семестру.
Крім того, для військовозобов’язаних студентів-хлопців, які перебувають за кордоном, планують відтермінувати подання військово-облікових документів у заклади освіти. Зміни стосуватимуться і студентів, які проживають на тимчасово окупованих територіях або у зонах активних бойових дій. Це можуть зробити до припинення воєнного стану в Україні або ж до їхнього прибуття на підконтрольну українському уряду територію.
Нагадаємо, що після реєстрації та оновлення даних у "Резерв+" не варто видаляти цей застосунок з телефона. Дані все одно залишаться в реєстрі. Окрім того, військовозобов'язаному все ж прийдеться з'явитися до ТЦК та СП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.