Оновлення даних в "Резерв+": в ТЦК пояснили, що буде, якщо видалити застосунок з телефона

Читать на русском

Після того, як військовозобов'язаний зареєструвався в застосунку "Резерв+" і оновив свої дані, його викличуть до ТЦК та СП

Читать на русском
Резерв+
Перші дні роботи "Резерв+" можуть бути проблемними

Після того, як військовозобов'язаний зареєструвався в застосунку "Резерв+" і оновив свої дані, його викличуть до ТЦК та СП

Після реєстрації та оновлення даних у "Резерв+" не варто видаляти цей застосунок з телефона. Дані все одно залишаться в реєстрі. Окрім того, військовозобов'язаному все ж прийдеться з'явитися до ТЦК та СП.

Про це в інтерв'ю для "11 каналу" розповіла речниця Дніпропетровського обласного Територіального центру комплектування Альона Кузіна. За її словами, якщо людина зареєструвалася, оновила дані, а потім видалила застосунок із телефона, то дані все одно залишилися в реєстрі.

"Якщо ви видалили після реєстрації застосунок, то ви просто видалили застосунок із телефону, і це не правильно", - каже Кузіна.

Вона додала, що після того, як військовозобов'язаний зареєструвався в застосунку "Резерв+" і оновив свої дані, його все ж викличуть до ТЦК та СП. Це зроблять за допомогою повістки або в інший спосіб.

Кузіна також розповіла, що перші дні переходу від паперової системи до "цифри" можуть бути проблемними, бо велика кількість користувачів встановила додаток. Однак підтримкою займаються хороші фахівці, а тому всі недоліки будуть ліквідовані.

"Резерв+": що варто знати про застосунок для військовозобов’язаних

Застосунок "Резерв+" запрацював з 18 травня. Його не треба встановлювати жінкам, військовим та громадянам молодше 18 і старше 60 років.

Якщо дані в застосунку вказані неправильно або є графа "у розшуку", то тоді треба звернутися до ТЦК. Оновити дані можна до 16 липня. Якщо наразі це не вдається зробити через застосунок, треба зачекати, бо він працює у тестовому режимі.

Міноборони України повідомляло, що у "Резерв+" вже авторизувалося понад 1 млн українців. За даними станом на вечір 22 травня, через додаток оновили свої дані 805 тисяч користувачів. Причому, лише за день число оновлень зросло більше ніж на 100 тисяч.

До речі, розробка застосунку "Резерв+" обійшлася у $86 000 (3,4 млн грн). Застосунок потрібно буде розвивати, тож не виключено, що вартість з нарощуванням функціонала виросте.

Нагадаємо, у "Резерв+" додадуть функцію автоматичних направлень на ВЛК: тобто фактично це та ж сама повістка на медкомісію, через яку доведеться піти до ТЦК. При цьому у Міноборони запевняють, що електронних повісток не надсилатимуть, бо законодавство не передбачає такого формату оповіщення громадян. І з юридичного погляду скерування на ВЛК - не повістка, хоча суть та результат той самий. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.