Зеленський про мобілізацію: ми мусимо відстояти державу, якщо хочемо її зберегти

Читать на русском

Президент України Володимир Зеленський заявив, що темпи мобілізації вдалося збільшити й загалом він тверезо дивться на цей процес, розуміючи проблеми

Читать на русском
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський виступив на Ukraine Recovery Conference у Берліні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що темпи мобілізації вдалося збільшити й загалом він тверезо дивться на цей процес, розуміючи проблеми

Президент України Володимир Зеленський розповів західним партнерам про мобілізацію в Україні. Під час виступу на конференції з відновлення Ukraine Recovery Conference 2024, яка у вівторок, 11 червня, проходить у Берліні, він сказав, що темпи призову вдалося збільшити. Не обходиться без проблем - але Україна мусить захищатися, а на це потрібні кадри у війську. 

Під час церемонії відкриття Ukraine Recovery Conference 2024 Зеленський сказав з трибуни: 

"Я абсолютно тверезо дивлюсь на мобілізацію. Вона триває. Якщо ми хочемо відстояти Україну - ми будемо її відстоювати. Для цього й потрібна мобілізація". 

Також президент зазначив, що наразі найбільша стратегічна перевага Російської Федерації над Україною - це перевага в небі. Зокрема, йдеться про ракетний і бомбовий терор, який допомагає російським військам просуватися на землі, а російська ненависть руйнує життя українців. 

"Україні вдалося забезпечити лише частковий захист від російських ударів з повітря. Втім, цього замало. Ми потребуємо щонайменше сім систем Patriot додатково, щоб закрити основні наші міські агломерації найближчим часом”, - наголосив Зеленський.

Про що говорять на Ukraine Recovery Conference

Раніше на цьому заході у своїй промові Зеленський сказав, що Україна планує відновити до зими стільки енергетичних об'єктів, скільки вийде, а . Однак руйнування дуже серйозні. Втрачена половина генеруючих потужностей. Для того, аби це полагодити, потрібна допомога партнерів

Також тут виступила Урсула фон дер Ляєн, очільниця Європейської комісії. Вона розповіла, коли саме розпочнуться переговори щодо членства нашої держави у Євросоюзі й назвала термін передавання заарештованих активів РФ. Також фон дер Ляєн надіслала чіткий сигнал Москві про те, що їй не дадуть захопити Харків, заявивши, що це українське місто - частина Європи. 

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Україна отримає від ФРН IRIS-T, третю систему PATRIOT, Gepard та інші ракети та боєприпаси. Станеться це, за його словами, у наступні місяці та тижні. Він також пообіцяв підтримувати Україну так довго, як це буде потрібно. А на підтвердження своєї симпатії до України навіть вивчив кілька слів нашою мовою. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.