Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На території білорусі знаходиться понад 9 тисяч російських військових
Готовність військ білорусі самостійно вторгнутися в Україну оцінюється як низька. Оскільки вони не хочуть брати участь у так званій "спецоперації". Водночас близько 10-15 тисяч силовиків за гроші готові воювати проти України.
Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов. За його словами, військове керівництво республіки білорусь прийняло рішення продовжити до 28 листопада перевірку бойової готовності національних Збройних сил, у тому числі із залученням груп офіцерів зс рф.
"Така перевірка триває з травня поточного року. При цьому готовність збройних сил білорусі вести самостійні наступальні дії оцінюється як низька. Морально-психологічний стан вважається низьким через відмову брати участь в так званій "спеціальній операції" (війні проти України (, - ред.)", - заявив Громов.
Водночас близько 10-15 тисяч особового складу силових структур республіки білорусь готові брати участь у бойових діях проти України. Насамперед через привабливість високого грошового забезпечення. У повітряному просторі білорусі продовжуються польоти літаків "МіГ-31", які є носіями гіперзвукових ракет "Кинджал". Зберігається загроза завдання ракетних, авіаційних ударів і також застосування безпілотників по території України. Противник поширює інформацію та готує свої війська до можливого так званого загострення обстановки на російсько-українському кордоні. Росія стверджує, що НАТО і Україна "зажадають захопити прикордонні райони білорусі і росії".
"Це нагадує сценарій вже проведених білорусами навчань у вересні поточного року. На тлі цього російські війська у Білгородській області мають встановити мінно-вибухове загородження, щоб не допустити "українські ДРГ". Враховуючи це, можуть бути російські провокації на кордоні", - наголосив Громов.
Зазначимо, що останнім часом небезпека наступу з території білорусі зросла. Водночас прикордонники запевняють, що ситуація залишається контрольованою. Українські військові готові до будь-якого розвитку подій.
На думку радника Офісу президента Олексія Арестовича, російське командування розглядає можливість нового наступу із білорусі на територію України. Йдеться про Київський та Волинський напрямки. Мобілізованих, які тренуються на білоруських полігонах, планують відправити на Донбас. За словами Арестовича, країна-агресорка використовує білорусь як полігон, адже там ще з радянських часів є необхідна для цього інфраструктура. Водночас російський диктатор володимир путін зараз намагатиметься вивести кадрові боєздатні частини з України для перегрупування, замінивши їх мобілізованими та "вагнерівцями", яких можуть кинути на інший напрямок, зокрема і на північний – з білорусі. Але для цього потрібно багато часу.
Нагадаємо, у Білорусі патріотичне гасло "Жыве Беларусь" визнали нацистським. Крім того, у білорусі почастішали вильоти російської авіації.
Також Інформатор писав, що серед мобілізованих росіян в білорусі розповсюджується епідемія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.