"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Сучасний розвиток метеорологічної науки у всьому світі не дозволяє складати прогнози розвитку атмосферних процесів з такою великою завчасністю
Зараз неможливо зробити чіткий прогноз щодо найближчої зими в Україні. Тож, усі повідомлення про "надзвичайно суворий сезон", є нісенітницею. Водночас можна відштовхуватись від аналізу показників температури за останні десятки років.
Про це йдеться у повідомленні Українського гідрометеорологічного центру. Аналіз показників за останні десятиліття може дозволити оцінити ймовірність різних сценаріїв розвитку синоптичної ситуації, а також надати відповідні рекомендації щодо очікуваного температурного режиму.
"Кожної зими фіксується велика кількість температурних рекордів щодо найвищих температур за весь період метеорологічних спостережень; перехід середньої добової температури весною через +8 градусів у бік підвищення здійснюється у першій декаді квітня та раніше", - йдеться у повідомленні.
"Перенесення початку опалювального періоду на пізніші строки та його закінчення на більш ранні строки є обґрунтованим та підтверджується метеорологічними розрахунками", - зазначається у повідомленні.
Останнім часом в Європі спостерігаються доволі м'які зими. За словами керівниці відділу клімату ГО "Екодія" Євгенії Засядько, у Франції пересохла одна з найбільших річок. А весь південь Європи страждає від сильної посухи та пожеж. Зараз цей процес відбувається і в Україні. Відповідно холодний період в зимові місяці буде скорочуватись. Українці вже спостерігають, що у різних містах країни взимку майже немає снігу. Це негативно впливає на кількість води в річках. Наприклад, декілька років тому взимку випало настільки мало снігу, що річки не наповнились водою. Тобто зараз ніхто не може точно сказати, якою буде зима: морозною, чи м'якою та безсніжною.
Раніше ми писали, що в Карпатах випав перший сніг. Крім того, буревій у Чернівецькій області завдав збитків на більше ніж 145 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.