Головна
Україна
Події
13:18, 13 Липня
Информатор UA

Интро

У Чернівецькій областінегода пошкодила залізничну станцію, зруйнувала покрівлю будинку культури та дахи житлових будинків. Сума збитків складає більше ніж 145 мільйонів гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наЧернівецьку обласну військову адміністрацію. "Від негоди постраждали місто Сокиряни та залізнична станція "Сокиряни", села Коболчин, Гвіздівці, Василівка, Олексіївка та Новоолексіївка. У 58-ми будинках пошкоджені дахи. Зафіксовано також руйнування покрівлі будинку культури в селі Олексіївка загальною площею більше 49 квадратних метрів. Орієнтовна вартість відновлювальних робіт становить більше 900 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні. Окрім цього, через падіння дерев сталося більше 30 обривів ліній електропередач, зруйновано 11 залізобетонних опор. Зафіксоване часткове та повне знищення городини та посівівсільськогосподарських культур на загальній площі 788, 4438 га. За підрахунками комісії, буревій завдав шкоди громаді на суму більше ніж 145 мільйонів гривень. Раніше ми писали, якоюбуде погода в Україні у липнібуде літо 2022 року. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Буревій у Чернівецькій області завдав збитків на більше ніж 145 мільйонів гривень

Читать на русском

Він днями пронісся на території Сокирянської громади

Читать на русском
Буревій у Чернівецькій області завдав збитків на більше ніж 145 мільйонів гривень

Він днями пронісся на території Сокирянської громади

У Чернівецькій області негода пошкодила залізничну станцію, зруйнувала покрівлю будинку культури та дахи житлових будинків. Сума збитків складає більше ніж 145 мільйонів гривень. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Чернівецьку обласну військову адміністрацію.

"Від негоди постраждали місто Сокиряни та залізнична станція "Сокиряни", села Коболчин, Гвіздівці, Василівка, Олексіївка та Новоолексіївка. У 58-ми будинках пошкоджені дахи. Зафіксовано також руйнування покрівлі будинку культури в селі Олексіївка загальною площею більше 49 квадратних метрів. Орієнтовна вартість відновлювальних робіт становить більше 900 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні. 

Окрім цього, через падіння дерев сталося більше 30 обривів ліній електропередач, зруйновано 11 залізобетонних опор. Зафіксоване часткове та повне знищення городини та посівів сільськогосподарських культур на загальній площі 788, 4438 га. За підрахунками комісії, буревій завдав шкоди громаді на суму більше ніж 145 мільйонів гривень.

Раніше ми писали, якою буде погода в Україні у липні та яким буде літо 2022 року

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.