Через низькі темпи паспортизації росіяни не можуть підготувати псевдовибори на окупованих територіях

Читать на русском

Національний спротив продовжує діяти на захоплених територіях, дестабілізуючи ситуацію в рядах окупантів

Читать на русском
Псевдовибори та паспорт рф
Окупанти не можуть організувати псевдовибори на ТОТ через провал паспортизації

Національний спротив продовжує діяти на захоплених територіях, дестабілізуючи ситуацію в рядах окупантів

За даними представників Спротиву, у вересні 2023 року на окупованих територіях росіяни хочуть провести так звані “вибори”. Проте, їм не вдається набрати для цього достатню кількість колаборантів. Особливу перешкоду становить провал паспортизації населення.

Про це Центр національного спротиву (ЦНС) повідомив у Facebook. Діяльність окупантів здебільшого спрямована на встановлення контролю над населенням та пошуку підтримки серед нього. Проте, паспортизація вже показує, що підтримки тут замало. Результати видачі російського папірця не влаштовують рашистів, оскільки кількість замала для того, аби серед них обирати колаборантів на всі потрібні посади.

«Ворог сподівається провести на тимчасово окупованих територіях псевдовибори до місцевих органів самоврядування й до парламенту у вересні 2023, але не може набрати колаборантів», – зазначили в Спротиві.

Також у ЦНС додали, що окупанти не можуть набрати навіть членів територіальних виборчих дільниць через низький рівень паспортизації. Про кількість так званих «членів партій» мова взагалі не йде. Така ж ситуація і з місцевими поліцаями – керувати цією постановою просто нікому.

«Ну, й не кажучи вже про електорат, адже на відміну від псевдореферендуму, який росіяни так і не змогли провести, на фейкових виборах голосувати необхідно з паспортом РФ. При цьому не вдасться влаштувати цирк з голосуванням "на дому" 4 дні, аби приховати відсутність явки», – додали представники Спротиву.

Уся ця ситуація примусила російське командування поставити перед окупантами та колаборантами нові задачі. Вони тепер мають наростити паспортизацію за будь-яку ціну.

Ситуація на окупованих територіях

За даними Генерального штабу ЗСУ, на окупованій Луганщині нещодавно втекли з лав окупантів 50 військових рф. Тепер їх оголосили в розшук. Дезертири вже стали нормальним явищем в окупаційному війську.

Водночас, за даними голови Запорізької ОВА Юрія Малашко, більша частина сільгоспземель знаходиться на тимчасово окупованій території регіону або в зоні бойових дій. Це значно ускладнює проведення посівної в області. Водночас, аби провести посівну на територіях, що залишилися, довелося провести гуманітарне розмінування 1 232 га земель.

Нагадаємо, чи потрібна військова поліція Україні на другий рік війни: думки адвокатів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.