“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Його звинувачують у оформленні документів, що призвело до недоотримання 30,5 мільйона гривень до держбюджету
Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт у справі екс-міністра інфраструктури Володимира Омеляна.
Про це повідомили в прес-службі САП,передає Інформатор .
"У грудні 2017 року колишній міністр видав наказ про зменшення всіх портових зборів (крім маякового) на 20%. При цьому, один з цих зборів - адміністративний - є прибутковою частиною державного бюджету. Тому змінити його розмір могла тільки Верховна рада, а не міністр, внаслідок чого рішення екс-чиновника ... призвело до ненадходження до державного бюджету у 2018 році 30,4 млн гривень", - заявили у САП.
Обвинувальний акт за ч.2 ст.211 КК України (видання службовою особою нормативно-правового акту, що зменшує надходження до бюджету всупереч закону, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти в особливо великих розмірах) направлено до ВАКС для розгляду по суті.
Про час підготовчого засідання ВАКС у справі Омеляна САП пообіцяла повідомити додатково.
Нагадаємо, 13 вересня 2018 року детективи НАБУ повідомили Омеляну про підозру у незаконному збагаченні і недекларування доходів (ч. 3 ст. 368-2 і ст. 366-1 Кримінального кодексу України). Його, зокрема, звинувачували в тому, що, подаючи декларації за 2015-й і 2016 роки, він навмисне вказав відомості, які відрізняються від достовірних на суму понад 3 млн грн і 8 млн грн.
Крім того, раніше проти Омеляна закрили справу про недостовірне декларування у зв'язку із закінченням терміну давності.