Чехія перемогла Ізраїль і вийшла у плей-оф: результати матчів Євробаскета-2022

Поєдинки пройшли у Італії та Чехії

На чемпіонаті Європи з баскетболу завершився груповий етап змагань. За результатами поєдинків визначились всі учасники плей-оф. Збірні Греції та Сербії зайняли перші місця у групах C і D відповідно.

У четвер, 8 вересня, у групах C і D пройшли останні матчі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд. За результатами протистоянь визначились всі учасники стадії 1/8 фіналу.

Група C

Поєдинки групи А проходять у Мілані. Збірні України і Хорватії провели рівний поєдинок. Але помилки українців у вирішальний момент призвели до поразки.

Лідер групи збірна Греції зустрічалась зі збірною Естонії. Естонці втратили шанси на вихід у плей-оф, тому не відчували тягар відповідальності за результат. Греки також грали у своє задоволення, набрали 90 очок і спокійно здобули п’яту перемогу поспіль.

Естонія - Греція

Аутсайдер групи С збірна Великої Британії грала проти Італії. Італійці не мали з суперником жодних проблем. У четвертій чверті британці взагалі набрали лише два очки за десять хвилин ігрового часу.

Результати матчів групи C:

• Хорватія — Україна 90:85 (21:21 24:21, 22:25, 23:18);
  • Естонія — Греція 69:90 (21:27, 15:24, 13:26, 20:13);
  • Велика Британія — Італія 56:90 (20:29, 17:18, 17:20, 2:23).
Група С
Група С

Група D

Поєдинки групи D приймає Кельн. У матчі Фінляндія – Нідерланди фіни зі старту приголомшили суперника, вигравши першу чверть з різницею в 15 очок. У третій чверті до відриву додалось ще 10 балів. Тому Фінляндія дозволила собі трохи розслабитись. Нідерланди виграли заключний відрізок, але на загальний результат це ніяк не вплинуло.

Фінляндія - Нідерланди

Чехія та Ізраїль напряму конкурували за путівку до 1/8 фіналу. Чехи впевнено виграли першу половину матчу, заробивши перевагу у 16 очок. Гравці збірної Ізраїлю зрозуміли, що втрачати їм нічого і відіграли 14 балів. І тут вже включились чехи. Команда зробила ривок 13:0 і виграла поєдинок.

Завершували матчі групового етапу збірні Сербії та Польщі. Серби вже у першій чверті забезпечили собі перевагу у 14 очок. Польща не змогла на рівних боротися з лідером групи, однак у плей-оф все одно вийшла.

Результати матчів групи D:

• Фінляндія — Нідерланди 88:67 (26:11, 22:20, 28:18, 12:18);
  • Чехія — Ізраїль 88:77 (26:17, 27:20, 14:25, 21:15);
  • Сербія — Польща 96:69 (28:14, 24:19, 20:17, 24:19).
Група D
Група D

Матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи пройдуть 10 і 11 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг поєдинку Ліги Європи «Фенербахче» - «Динамо». Також ми повідомляли результат матчу Ліги конференцій СК «Дніпро-1» - АЗ Алкмар.