Словенія в матчі за лідерство у групі В обіграла Францію: результати матчів Євробаскета-2022

Поєдинки пройшли у Тбілісі та Кельні

На чемпіонаті Європи з баскетболу розпочались матчі останнього туру групового етапу. За результатами поєдинків у групах А і В визначились учасники плей-оф. Збірні Іспанії та Словенії вийшли до 1/8 фіналу посівши перші місця.

У середу, 7 вересня, у групах А і В пройшли останні матчі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд. За результатами протистоянь чотири збірні припинили боротьбу за медалі європейської першості.

Група А

Поєдинки групи А проходять у Тбілісі. В матчі з Іспанією збірна Туреччини виграла першу чверть, але на перерву пішла вже поступаючись в рахунку. Інтрига у матчі жила до кінця основного часу. Виграти могла як одна, так і інша команда, але доля посміхнулась іспанцям.

Туреччина - Іспанія

У матчі Болгарія – Бельгія багато що вирішила друга чверть. Бельгія виграла цей відрізок з різницею у 10 очок. І хоча в середині третьої десятихвилинки болгарські баскетболісти рахунок зрівняли, вони витратили на це багато сил, яких не вистачило на останніх хвилинах поєдинку.

У матчі Грузія – Чорногорія вирішувалась доля останньої перепустки у раунд плей-оф. Чорногорія виграла три чверті з чотирьох і залишила господарів на останньому місці в групі.

Результати матчів групи А:

• Туреччина — Іспанія 69:72 (18:17 16:21, 16:18, 19:16);
  • Болгарія — Бельгія 80:89 (19:20, 11:21, 30:25, 20:23);
  • Грузія — Чорногорія 73:81 (19:21, 16:20, 17:17, 21:23).
Група А
Група А

Група В

Поєдинки групи В приймає Кельн. Збірна Литви після трьох поразок і однієї перемоги була на межі вильоту з турніру. Для потрапляння в плей-офф литовцям треба було вигравати у збірної Боснії і Герцеговини. Перша чверть пройшла у рівній боротьбі і завершилась результативно – 28:28. У другій десятихвилинці литовці також набрали 28 очок. А от збірна Боснії і Герцеговини здобула вдвічі менше – 14 балів. Саме ця перевага і стала вирішальною. Литва продовжить боротьбу за нагороди чемпіонату Європи, а збірна Боснії і Герцеговини залишилась за бортом плей-оф.

Литва - Боснія і Герцеговина

В поєдинку за першу сходинку турнірної таблиці групи В зійшлися збірні Франції та Словенії.  Французи відразу захопили лідерство і повели 9:1. Але словенці вчасно прокинулись, і до кінця першої чверті не лише відігралися, а і  захопили лідерство. Надалі Франція була у ролі наздоганяючого майже весь матч, до поки на 9-й хвилині Еван Фурньє рахунок не зрівняв. Ці очки стали для французів останніми. Словенія набрала ще шість балів і зайняла перше місце у групі.

Збірна Німеччини зустрічалась з аутсайдером групи і жодних проблем не мала. Угорщина програла всі матчі групового етапу, закономірно посівши останнє місце.

Результати матчів групи В:

• Литва — Боснія і Герцеговина 87:70 (28:28, 28:14, 19:17, 12:11);
  • Франція — Словенія 82:88 (19:20, 21:24, 24:20, 18:24);
  • Угорщина — Німеччина 71:106 (19:22, 20:33, 19:27, 13:25).
Група В
Група В

Матчі чемпіонату Європи продовжаться 8 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Шахтаря» над РБ «Лейпциг» у першому турі Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 5 вересня.