Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Політолог Романенко відреагував на заяву Зеленського про ймовірні вибори
Політолог Юрій Романенко прокоментував заяву Володимира Зеленського про ймовірність виборів наступного року. Гарант зазначав, що вибори можуть відбутися, але це складне питання, адже організувати все потрібно безпечним для людей способом. Романенко відреагував на таку заяву голови держави.
У своєму блозі політолог зазначив, що якщо буде воля Офісу президента України, то парламент організується та проголосує за все, що необхідно буде для такого важливого питання. Що стосується безпекових питань у ситуації з виборами, то, на думку Романенка, це більш гостре питання для прифронтових зон та для військових. Водночас експерт вважає, що це задача, з якою цілком можна впоратися.
"Тому, що вибори можна розтягнути по часу, вибори можна проводити два тижні, три тижні. Для того, щоб ті, хто знаходиться на ротації, виїжджали та їм організовували, відповідно, в тилу можливість проголосувати", - переконаний політолог.
Те саме, додав Романенко, можна сказати про тих громадян, які голосуватимуть за кордоном. Політолог впевнений, що в європейських країнах в урядів достатньо інформації про те, в яких містах у них найбільше українців. Тобто, йдеться про можливість розрахувати, скільки та де відкривати виборчі дільниці.
"Я впевнений, що зміни до законодавства запровадять, тому що це пряма вимога наших американських та європейських партнерів", - зазначив Романенко.
За кордоном дійсно є чимало посадовців, які висловлюються "за" проведення виборів в Україні. Зокрема, це і сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем: він заявив, що американський народ повинен знати, що Україна змінилася (в минулому, вважає Грем, наша держава була дуже корумпована).
"Ми стежимо за кожним доларом, за кожною одиницею зброї. Ми продовжуємо робити свій внесок. І я задоволений тим, що українці не наживаються на американському народові. Вони допомагають американському народу. І я вважаю, що Україні настав час зробити наступний крок у становленні демократії, а саме — провести вибори у 2024 році", - висловив думку американський сенатор.
Водночас видання The Spectator випустило статтю про ймовірні вибори в Україні. Журналісти зазначили, що в президента Володимира Зеленського в Україні немає серйозної опозиції. Нинішній голова держави має рейтинг довіри понад 80%. Хоч і є певні популярні особи, які могли б балотуватися (зокрема, Петро Порошенко, Віталій Кличко, Сергій Притула, Валерій Залужний та інші), але деякі з них взагалі тримаються поза політикою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.