У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Військовий зазначив, що церква не повинна втручатися в особисте життя громадян
Релігійні організації не схвалюють одностатеві стосунки. Церква свідомо стоїть на захисті традиційних цінностей. Саме тому ЛГБТ-спільнота неоднозначно ставиться до неї.
Відкритий гей із ЗСУ Аарон Джонс засудив таке відношення священників до ЛГБТ-спільноти. Він зазначив, що вони не повинні втручатися в особисте життя громадян. За його словами, церква потрібна для того, щоб люди мали віру, а не щоб повчати. Про це він розповів у інтерв'ю виданню РБК-Україна.
Також Аарон Джонс, що церква за останній час дуже змінилася і відрізняються від тих інституцій, які були раніше. Це комерційна структура, яка "ніяк не підтримує країну, а навпаки повертає до Середньовіччя".
"Церква, на мій погляд, не така, як була раніше. Це зараз бізнес, який не платить податки, не розвиває економіку. Тому прислухатися до тих, хто ніяк не розвиває економіку країни, це вже таке питання. Хоча підприємницьку діяльність вони ведуть", – сказав військовий.
Військовий відповів і на закиди священників, щодо зниження народжуваності через поширення одностатевих відносин. Він наголосив, що замість простого виказування стурбованості, церква може діями сприяти підвищенню рівня народжуваності.
"Якщо релігійні організації так переживають за народжуваність, нехай допомагають жінкам, які не можуть народити. Хай оплачують операції для того, щоб жінка змогла народити. Що церква зробила для жінки такого важливого як для матері, щоб заявляти, що народжуваність падає? Кожен повинен займатися своєю справою", – додав ЛГБТ-представник.
Церква не схвалює ані пропаганди одностатевих стосунків, ані насильства проти їх прихильників. Якщо на Заході нетрадиційні стосунки вже давно не сприймаються, як щось дивакувате, то в Україні про них намагаються не говорити.
Проте за час війни в Україні стали менше вірити в бога та краще ставитись до ЛГБТ. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг". За їх даними, до ЛГБТ спільноти зросло позитивно-нейтральне ставлення з 53 до 64%.
В Україні ЛГБТ-військові зареєстрували петицію з проханням дозволити реєстрацію одностатевих шлюбів. Вона набрала 25 000 голосів, але Володимир Зеленський зауважив, що запровадження одностатевих шлюбів на законодавчому рівні під час воєнного стану є неможливим.
Раніше Інформатор писав, що журнал TIME включив українську ЛГБТ активістку, засновницю "Маршу жінок" та керівницю громадської організації "Інсайт" Олену Шевченко до списку "Жінка року". Як на це відреагували українські мережі можна прочитати тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.