У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
5% українців перестали вірити в бога за час війни
За час війни в українців підвищився рівень толерантності. Зокрема, стали краще ставитися до ЛГБТ-спільноти та до людей, які не хочуть мати дітей. Водночас український народ став менше вірити в бога. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг» за 6-7 лютого 2023 року.
«До ЛГБТ спільноти зросло позитивно-нейтральне ставлення з 53 до 64%, а до людей, які не хочуть мати дітей (чайлдфрі), воно зросло з 57 до 67%. За рік війни дещо знизилась віра в Бога: відсоток тих, хто не сумнівається у його існуванні змінився з 60% на 55%», – йдеться в повідомленні.
Крім того, серед опитаних українців змінилося ставлення до смертної кари. Підтримувати її продовжують 42% замість 52% раніше.
ЛГБТ — це спільнота людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Абревіатура ЛГБТ дослівно розшифровується - Лесбіянки (Lesbian), Геї (Gay), Бісексуали (Bisexual), Трансгендери (Transgender). Цей термін використовується з 90-х років XX століття. Зараз представники ЛГБТ-спільноти в Україні не мають права офіційно укладати шлюби. Окрім морального аспекту, є ще і юридичний — це позбавляє їх прав оформлювати опіку над дітьми партнера або партнерки, мати доступ в реанімацію, отримати спадок та навіть поховати тіло свого коханого чи коханої.
Нагадаємо, трансгендери в Україні звільнені від служби в ЗСУ та можуть виїжджати за кордон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.