Українці за час війни стали менше вірити в бога та краще ставитись до ЛГБТ: статистика

Читать на русском

5% українців перестали вірити в бога за час війни

Читать на русском
Українці за час війни стали менше вірити в бога та краще ставитись до ЛГБТ: статистика
Українці стали більш толерантними

5% українців перестали вірити в бога за час війни

За час війни в українців підвищився рівень толерантності. Зокрема, стали краще ставитися до ЛГБТ-спільноти та до людей, які не хочуть мати дітей. Водночас український народ став менше вірити в бога. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг» за 6-7 лютого 2023 року.

«До ЛГБТ спільноти зросло позитивно-нейтральне ставлення з 53 до 64%, а до людей, які не хочуть мати дітей (чайлдфрі), воно зросло з 57 до 67%. За рік війни дещо знизилась віра в Бога: відсоток тих, хто не сумнівається у його існуванні змінився з 60% на 55%», – йдеться в повідомленні.

Крім того, серед опитаних українців змінилося ставлення до смертної кари. Підтримувати її продовжують 42% замість 52% раніше.

ЛГБТ

ЛГБТ — це спільнота людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Абревіатура ЛГБТ дослівно розшифровується - Лесбіянки (Lesbian), Геї (Gay), Бісексуали (Bisexual), Трансгендери (Transgender). Цей термін використовується з 90-х років XX століття. Зараз представники ЛГБТ-спільноти в Україні не мають права офіційно укладати шлюби. Окрім морального аспекту, є ще і юридичний — це позбавляє їх прав оформлювати опіку над дітьми партнера або партнерки, мати доступ в реанімацію, отримати спадок та навіть поховати тіло свого коханого чи коханої. 

Нагадаємо, трансгендери в Україні звільнені від служби в ЗСУ та можуть виїжджати за кордон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.