Головна
Україна
Події
11:22, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

Перед псевдореферендумом окупанти намагаються провести перепис населення тимчасово окупованого Маріуполя, щоб дізнатися точну кількість людей у місті. Проте, більшість жителів не збираються брати в ньому участь. Про це свідчать дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає Інформатор. Так, в Маріуполі групи місцевих колаборантів (переважно складаються з 2-3 жінок) продовжують здійснювати перепис населення в усіх районах окупованого міста. Мета такого встановити реальну кількість людей, які залишились у місті. Ці колаборанти відвідують всі квартири та приватні будинки. Під час перепису вимагають надати особисті документи з пропискою. Також зясовують місце перебування найближчих родичів. Але, офіційно повідомляють, що встановлюють місцеперебування людей, щоб забезпечити їх світлом та газом. В неофіційних розмовах визнають, що більшість опитаного населення в окупованому Маріуполі відмовляється брати участь у можливому або прямо не відповідає на запитання чи братиме участь. За їхніми оцінками лише близько 5-7% опитаних чітко висловили готовність прийти на виборчі дільниці та . Переважно в місті залишилося люди віком 45-70 років. За визнанням самих колаборантів, вони озлоблено ставляться як до рф, так і до представників окупаційних адміністрацій. Також повідомили, що хоч перепис населення та потенційних досі триває, рішення щодо самого і дати його проведення в кремлі остаточно не визначили. Навряд чи він справді відбудеться, як було анонсовано, 11 вересня. Наразі окупаційна влада Маріуполя намагається не підіймати тему та концентрується на піар-акціях з пропагування результатів роботи із забезпечення населення соціальною допомогою, харчовими продуктами та підготовкою до зимового періоду. Окрім цього стало відомо, що з 1 вересня окупанти припинять видавати мешканцям Маріуполя так звану гуманітарну допомогу дешеві набори продуктів (крупа, консерви), які давали змогу людям хоч якось побороти голод та злидні. Як одну з причин зменшення вказують низький попит серед маріупольців на отримання російського громадянства. Нагадаємо, в Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Серед них Маріуполь, Херсон, Харків. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Більшість жителів Маріуполя не збираються брати участь у «референдумі» — розвідка

Читать на русском

Наразі окупаційна влада Маріуполя намагається не підіймати тему «референдуму»

Читать на русском
Більшість жителів Маріуполя не збираються брати участь у «референдумі» — розвідка

Наразі окупаційна влада Маріуполя намагається не підіймати тему «референдуму»

Перед псевдореферендумом окупанти намагаються провести перепис населення тимчасово окупованого Маріуполя, щоб дізнатися точну кількість людей у місті. Проте, більшість жителів не збираються брати в ньому участь.

Про це свідчать дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України, – передає Інформатор.

Так, в Маріуполі групи місцевих колаборантів (переважно складаються з 2-3 жінок) продовжують здійснювати перепис населення в усіх районах окупованого міста. Мета такого «перепису» — встановити реальну кількість людей, які залишились у місті.

Ці колаборанти відвідують всі квартири та приватні будинки. Під час перепису вимагають надати особисті документи з пропискою. Також з’ясовують місце перебування найближчих родичів. Але, офіційно повідомляють, що встановлюють місцеперебування людей, щоб забезпечити їх світлом та газом.

В неофіційних розмовах визнають, що більшість опитаного населення в окупованому Маріуполі відмовляється брати участь у можливому «референдумі» або прямо не відповідає на запитання чи братиме участь.

За їхніми оцінками лише близько 5-7% опитаних чітко висловили готовність прийти на «виборчі дільниці» та «проголосувати». Переважно в місті залишилося люди віком 45-70 років. За визнанням самих колаборантів, вони озлоблено ставляться як до рф, так і до представників окупаційних адміністрацій.

Також «переписники» повідомили, що хоч перепис населення та потенційних «виборців» досі триває, рішення щодо самого «референдуму» і дати його проведення в кремлі остаточно не визначили.

Навряд чи він справді відбудеться, як було анонсовано, 11 вересня. Наразі окупаційна влада Маріуполя намагається не підіймати тему «референдуму» та концентрується на піар-акціях з пропагування результатів роботи із «забезпечення населення соціальною допомогою, харчовими продуктами та підготовкою до зимового періоду».

Окрім цього стало відомо, що з 1 вересня окупанти припинять видавати мешканцям Маріуполя так звану «гуманітарну допомогу» — дешеві набори продуктів (крупа, консерви), які давали змогу людям хоч якось побороти голод та злидні. Як одну з причин зменшення «допомоги» вказують низький попит серед маріупольців на отримання російського громадянства.

Нагадаємо, в Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Серед них Маріуполь, Херсон, Харків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.