У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Нове лікування класифікується як імунотерапія
У США лікарі провели невелике дослідження, результати виявилися приголомшливими. Пацієнтам вдалося позбутися раку прямої кишки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на National Public Radio.
Дослідження було проведено в онкологічному центрі Memorial Sloan Kettering. Пацієнти приймали препарат під назвою Достарлімаб (Dostarlimab) протягом 6 місяців. Цей препарат не впливає безпосередньо на сам рак, а фактично змушує імунну систему людини саму боротися проти захворювання. Такий препарат часто використовують при меланомі та інших видах раку, але донедавна він не був частиною лікування колоректального раку.
Згідно зі статистикою, яку наводить New York Times, кожен п'ятий пацієнт, який приймає препарат Достарлімаб, відчуває алергічну реакцію. Від 3% до 5% пацієнтів відчувають такі серйозні побічні ефекти, як м'язова слабкість, а також проблеми з жуванням та ковтанням.
До експериментальної групи увійшли 18 людей, результати показали, що кожен із пацієнтів позбувся раку. Він зник після імунотерапії і у всіх випадках не знадобилася хіміотерапія. Згідно з дослідженням, у більшості людей не було серйозних побічних ефектів.
Фахівець з колоректального раку з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско Алан Венук вважає, що відсутність побічних ефектів у дослідженні означає або в експерименті не брало участі достатньо людей, або цей вид раку просто інший.
Для остаточного висновку науковцям знадобиться більше часу та випробувань. Деякі вже зараз кажуть, що такі результати спостерігаються вперше за історію досліджень раку.
Нагадаємо, у США жінка вилікувалась від ВІЛ, це третій випадок у світі. Крім того, хірурги врятували українського військового з проникаючим пораненням серця.
Також Інформатор писав, яким повинен бути кровоспинний турнікет і чому не можна використовувати саморобні джгути.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.