Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Кошти, які перерахує Бельгія, спрямують на відновлення енергетичної та соціальної інфраструктури у двох областях України
Бельгія профінансує проєкти відбудови в Україні. На це Брюссель виділить 150 млн євро. Відповідну угоду підписали очільники урядів Бельгії та України.
Про це 17 липня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він провів онлайн-зустріч з прем’єр-міністром Бельгії Александером Де Кроо.
Під час зустрічі була підписана відповідна угода. За словами Шмигаля, кошти спрямують на відновлення енергетичної та соціальної інфраструктури у Київській і Чернігівській областях.
"Підписана угода спрощує реалізацію наших спільних програм і проєктів, сприятиме відновленню, економічному і соціальному розвитку нашої держави. Також за угодою Бельгійська агенція розвитку Enabel відкриє своє представництво в Україні. Дякуємо Бельгії за непорушну підтримку України в боротьбі за нашу свободу, незалежність і європейське майбутнє.", - заявив Шмигаль.
Наприкінці травня цього року уряди Бельгії та України підписали угоду з безпеки. Документ укладений на десять років і передбачає виділення Києву військової допомоги на €977 млн у 2024 році та постачання 30 винищувачів F-16 до кінця 2028 року. Окрім передачі літаків, угода ще передбачає розширення постачання бронемашин, морських безпілотників, легкої зброї та боєприпасів та підготовку військових для України.
А раніше цього року Бельгія підготувала для України пакет військової допомоги на 412 млн євро. Найцінніше у ньому - це 300 броньованих автівок LMV, на які можна встановити кулеметне озброєння на модулі типу Protector RWS
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.