UA

Илон Маск за один день уволил 50% работников Twitter

Читати українською

Маск заявил, что у него не было выбора, потому что компания теряет более $4 млн в день.

Читати українською
Илон Маск за один день уволил 50% работников Twitter
Сотрудники подают групповой иск против Twitter

Маск заявил, что у него не было выбора, потому что компания теряет более $4 млн в день.

Пройшло трохи більше тижня після того, як Ілон Маск купив Twitter. А вже у п'ятницю, 4 листопада, він звільнив 50% своїх співробітників. Про це у твіті написав керівник відділу безпеки та доброчесності компанії Йоель Рот.

Як пише агентство Reuters, твіт Йоеля Рота покликаний заспокоїти користувачів і рекламодавців після поглинання компанії мільярдером Ілоном Маском. За словами Рота, з його відділу звільнили 15% співробітників, тоді як загалом по компанії Twitter скорочення становлять близько 50% персоналу.

Серед звільнених були команди, відповідальні за комунікації, кураторство контенту, права людини та етику машинного навчання, а також деякі групи, пов'язані з продуктами та інженерією. Співробітники подають груповий позов проти Twitter.

Коментар Маска про скорочення працівників Twitter

Ілон Маск та Twitter

Справа купівлі Ілоном Маском соцмережі тягнулася доволі довго. 25-го квітня Ілон Маск домовився з керівництвом Twitter придбати мережу за 44 млрд доларів. Всередині травня він призупинив операцію та заявив, що йому надали неправильну статистику щодо ботів у мережі. Невдовзі компанія Twitter подала на Маска до суду через порушення умов угоди щодо купівлі соцмережі. 

У жовтні Ілон Маск таки погодився придбати компанію за 44 млрд доларів. Доволі швидко угода була закрита. Одразу після цього мільярдер звільнив попереднє керівництво компанії зі своїх посад. Наразі очікується, що Маск буде виконувати обов’язки виконавчого директора Twitter, доки не обере людину на цю посаду. 

Нагадаємо, Маск збирається прибрати довічний бан у Twitter.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Мы используем файлы cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали Вашим интересам.