Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це роблять для того, щоб українці не боялися мобілізації
Українські народні обранці та державні службовці мають проходити військовий вишкіл на рівні зі звичайними громадянами. Таким чином вони власним прикладом мають продемонструвати, що боятися мобілізаційних заходів не варто і розвіяти фейки про те, що після навчання одразу відправляють у так звані "гарячі точки" фронту.
З ініціативою про військовий вишкіл для нардепів та держслужбовців виступив очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. При цьому він зазначив, що військовий вишкіл повинен відбуватися разом зі звичайними українцями, але він може бути частковим.
Арахамія переконаний, що військові навчання за участі нардепів допоможуть українцям зрозуміти, як мобілізація відбувається фактично. З іншого боку, вишкіл зможе розвіяти пов'язані із мобілізаційними заходами фейки.
"Багато хто думає, що після отримання повістки і проходження ВЛК зразу відправляють в "учебку", де не має достатнього навчання, а потім одразу – на фронт", – пояснив Арахамія.
В Україні розглядається можливість мобілізації депутатів Верховної Ради та інших представників істеблішменту. Зараз депутати та інші представники істеблішменту мають броню від мобілізації. Однак, як повідомляє видання "РБК-Україна", розробники законопроєкту про мобілізацію налаштовані на те, щоб прибрати цю броню.
"Практичного сенсу у цьому небагато, але інакше народ не зрозуміє", - повідомив один із депутатів від "Слуги народу".
11 січня Кабінет міністрів відкликав законопроект про мобілізацію, який викликав широке обговорення в суспільстві. Законопроект було направлено на доопрацювання, після чого його планують повторно винести на розгляд уряду. Офіс президента заявив, що цей закон буде прийнятий в будь-якому випадку, але в ньому будуть враховані пропозиції громадськості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.