"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Це роблять для того, щоб українці не боялися мобілізації
Українські народні обранці та державні службовці мають проходити військовий вишкіл на рівні зі звичайними громадянами. Таким чином вони власним прикладом мають продемонструвати, що боятися мобілізаційних заходів не варто і розвіяти фейки про те, що після навчання одразу відправляють у так звані "гарячі точки" фронту.
З ініціативою про військовий вишкіл для нардепів та держслужбовців виступив очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. При цьому він зазначив, що військовий вишкіл повинен відбуватися разом зі звичайними українцями, але він може бути частковим.
Арахамія переконаний, що військові навчання за участі нардепів допоможуть українцям зрозуміти, як мобілізація відбувається фактично. З іншого боку, вишкіл зможе розвіяти пов'язані із мобілізаційними заходами фейки.
"Багато хто думає, що після отримання повістки і проходження ВЛК зразу відправляють в "учебку", де не має достатнього навчання, а потім одразу – на фронт", – пояснив Арахамія.
В Україні розглядається можливість мобілізації депутатів Верховної Ради та інших представників істеблішменту. Зараз депутати та інші представники істеблішменту мають броню від мобілізації. Однак, як повідомляє видання "РБК-Україна", розробники законопроєкту про мобілізацію налаштовані на те, щоб прибрати цю броню.
"Практичного сенсу у цьому небагато, але інакше народ не зрозуміє", - повідомив один із депутатів від "Слуги народу".
11 січня Кабінет міністрів відкликав законопроект про мобілізацію, який викликав широке обговорення в суспільстві. Законопроект було направлено на доопрацювання, після чого його планують повторно винести на розгляд уряду. Офіс президента заявив, що цей закон буде прийнятий в будь-якому випадку, але в ньому будуть враховані пропозиції громадськості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.