“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Нагороду за викриття корупції отримає викривач Євген Шевченко
Вперше в Україні суд постановив виплатити винагороду українцеві, який викрив факт корупції. Ним став Євген Шевченко, який одержить за свою роботу величезну суму винагороди. Українця знають, як позаштатного працівника НАБУ.
Як йдеться у повідомленні ВАКС від 2 жовтня, мова йде про вирок суду щодо колишнього першого заступника начальника Київської податкової служби Миколи Ільяшенка у справі Злочевського. Під час слухань цієї справи вперше призначили винагороду викривачу - Євгенові Шевченку, якому виплатять 13 млн 299 тис. 950 грн державних коштів.
Судом застосовано спеціальну конфіскацію на користь держави у розмірі 6 млн доларів, з яких 5 млн 950 тис. доларів уже передано на підтримку ЗСУ та ще 50 тис. доларів буде перераховано до бюджету згідно з цим вироком, - йдеться у повідомленні ВАКС.
На це рішення суду протягом 30 днів можна подати апеляцію.
Коментуючи рішення ВАКС, Шевченко написав, що воно є справжнім проривом у системі боротьби з корупцією і виводить викривачів на новий рівень. Також він зазначив, що викривачі вперше отримають від держави достойні нагороди.
Закон України "Про викривачів корупції" (далі - Закон) був прийнятий 12 липня 2020 року і набув чинності 1 січня 2021 року. Закон визначає правові та організаційні засади захисту викривачів корупції, а також їхні права та обов'язки.
Викривачем вважається фізична особа, яка має достовірну інформацію про порушення вимог антикорупційного законодавства, інших актів законодавства, що запобігають корупції, або інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, яка повідомила про ці порушення уповноважений суб'єкт у спосіб, визначений Законом.
Права викривача включають:
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що США зробили попередження Україні через корупцію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.