Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Полковник Сергій Череватий заявив, що багато найманців "Вагнера" полягли на Бахмутських полях
Збройні Сили України знищили більшу частину найманців ПВК "Вагнера" у Бахмуті. Як наслідок - морально-психологічний стан російських окупантів дуже низький. Про це в ефірі телемарафону розповів речник Сил оборони на Східному напрямку полковник Сергій Череватий.
"ПВК зазнало суттєвих втрат. Можна сказати, що більша його частина полягла на Бахмутських полях", - заявив Череватий.
Полковник наголосив, що з огляду на це, безславна історія ПВК "Вагнера" скоро закінчиться. Крім того, судячи з перехоплень та звернень керівника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина, у нього є конфлікти з командуванням операцією. Так, його найманці ображають військове керівництво росії.
Череватий також пояснив, що втримання Бахмута важливе, адже тут наші захисники знекровлюють ворога та вибивають його кращі підрозділи. До того ж присутній моральний аспект, адже те, що так звана "друга армія світу" не може взяти районний центр - це дуже потужний інформаційно-психологічний фактор впливу на командирів і військових рф, які розуміють, що ними досить бездарно командують та кидають, як "м'ясо".
Оборона міста триває ще з літа, проте в січні противник зосередив тут основні сили. Після того, як ЗСУ відступили від Соледару, полем битви став Бахмут. 6 березня на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача вирішили продовжити оборонну операцію у Бахмуті. 7 березня аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомили, що бої за Бахмут продовжуються. Вони прогнозують серйозні втрати для сил ПВК "Вагнер". Водночас розвідка Британії зазначає, що публічні розбіжності між ПВК "Вагнер" та Міноборони росії щодо розподілу боєприпасів підкреслюють труднощі у підтримці високого рівня особового складу та боєприпасів, які необхідні для просування рф з їх поточною тактикою.
Нагадаємо, ми писали, що росія могла втратити до 30 тисяч солдат в спробах захопити Бахмут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.