Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Співвідношення вбитих до поранених може бути гіршим, ніж один до трьох
Західні чиновники прокоментували журналісту The Guardian ситуацію під Бахмутом. За їхніми даними, ворог уже міг втратити від 20 до 30 тисяч солдат у спробах прорвати оборони захисників міста. Водночас, Україна несе значно менше втрати на цьому напрямку, але точні цифри не називаються.
Про це розповів журналіст Ден Саббаг на своїй сторінці в Twitter.
За його даними, зазначені втрати можуть бути значною мірою стосуватися саме мертвих окупантів, а не поранених. Співвідношення може бути гіршим навіть за один до трьох, а отже може виявитися навіть половина. Водночас, ці цифри є приблизними, тож загинути рашистів могло значно більше.
При цьому, західні особи зазначають, що про подібні цифри для української сторони не йдеться взагалі. Точних даних ніхто не називає, але всі одностайно кажуть, що втрати України значно менші. Приблизно рахувати, що на одного українського солдата приходиться п’ять російських, чи навіть більше. Загалом, у таких умовах, як під Бахмутом, оцінки проводити важко.
«Битва за Бахмут “цілком може тривати ще місяць”, сказав чиновник, або "українці можуть вирішити піти протягом тижня". Коротше кажучи, ніхто не знає, а чи варто Україні ще воювати, захищаючи маленьке місто, яке не має великого стратегічного значення?», – додав Ден Саббаг.
У Інституті вивчення війни раніше повідомляли, що Україна планує продовжити битву за Бахмут, аби нанести максимальної шкоди найкращим силам «Вагнера». Таким чином, позиціонування в місті дозволяє винищувати значні сили окупантів, які вони не можуть використати потім.
Крім цього у ISW також повідомляли, що рф не зможе повноцінно використати можливе захоплення Бахмута. Наразі для цього у ворога просто недостатньо механізованих сил. Не дивлячись на те, що росіяни фактично отримали б шлях до декількох стратегічно важливих міст, скористатися ним у ворога не вийшло б. Аналітики вважають, що після Бахмута ворог може знову розтягнути сили, що призведе до формування дуже послаблених підрозділів.
Нагадаємо, що на Донеччині окупанти зіштовхнулися з дефіцитом колаборантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.