«Зоря» обіграла болгарський ЦСКА, «Буді-Глимт» знищив «Рому» - все результати Ліги Європи і Ліги конференцій

У Лізі Європи і Лізі конференцій відбулися матчі третього туру.

«Зоря» здобула першу перемогу для українських клубів у груповому раунді. Другий поєдинок в групі «Зорі» завершився сенсаційною перемогою «Буді-Глимт» над «Ромою» з рахунком 6: 1

Про результати матчів групового етапу Ліги Європи і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У четвер, 21 жовтня, відбулися матчі третього туру групового раунду розіграшу Ліги Європи і Ліги Конференцій сезону 2021/22. У Лізі конференцій «Зоря» вирушила до Болгарії в гості до ЦСКА Софія. Команди грали в таких складах:

ЦСКА Софія: Бузатто, Туриця, Матт, Лам, Мазік, Йомов, Мухар, Жеферсон, Вілдсхут, Кері, Кайседо.

Запасні: Евтимов, Варела, Бе, Чатаковіч, Крастев, Віон, Півдня, Дончев, Ахмедов, Галабов.

Зоря: Мацапура, Фаворов, Імереков, Снурніцин, Хомченовський, Аллахьяр Сайядманеш, Булеца, Цвек, Громов, Гладкий, Шахаб.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Жуніньо, Луньов, Овусу, Крістіан, Алефрієнко.

Перший небезпечний момент створив ЦСКА. На 6-й хвилині Вілдсхут зліва увірвався в штрафну і пробив низом. Мацапура парирував удар ногою, але м'яч все одно пройшов зовсім поруч зі штангою. Мацапура знову виручив «Зорю» на 16-й хвилині, відбивши удар Кайседо в ближній кут. Через дві хвилини свій перший удар завдала «Зоря». У Громова м'яч зірвався з ноги і пішов в сторону від лівої штанги.

На 30-й хвилині команди обмінялися контратаками, але до Аллахьяра м'яч не дійшов, а у повторному випаді ЦСКА Кайседо не встиг замкнути простріл з правого флангу. Через дев'ять хвилин Лам після подачі зі штрафного головою пробив вище воріт.

На першій хвилині другого тайму капітан ЦСКА Матт ціною жовтої картки перервав прохід Булеца. Сам Булеца взявся пробити штрафний і відправив м'яч поруч із правою штангою. «Зоря» після перерви стала діяти набагато активніше і на 61-й хвилині навіть заробила свій перший в цьому поєдинку кутовий. Через дві хвилини Бузатто відбив потужний удар Шахаба зі штрафного. А ще через хвилину «Зоря» забила. Аллахьяр від лівої лінії штрафного поклав м'яч в правий кут.

На 85-й хвилині Мацапура на лінії воріт відбив удар Маттео головою. У штрафному майданчику "Зорі» виникла невелика пожежа, але захисники вибили м'яч і розрядили обстановку. На третій компенсованій хвилині Віон грубо збив Аллахьяра і побачив перед собою червону картку. В останні хвилини «Зоря» грамотно оборонялася і втримала переможний рахунок.

• Карабах - Кайрат 2: 1.

Матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи і Ліги конференцій відбудуться 4 листопада.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах «Шахтаря» і «Динамо» в третьому турі Ліги Чемпіонів,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .