RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
16:12, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Згідно з даними ЗМІ, Amazon та Electronic Arts вже змогли дійти згоди щодо створення адаптації серії Mass Effect. Відомі деталі про це розповіли журналісти Deadline, передає Інформатор. Проблема ситуації полягає в тому, як таких подробиць про угоду на даний момент практично немає. Згідно з матеріалом, розробники з Electronic Arts і представники Amazon Studios перебувають на фінальній стадії переговорів, і вже змогли дійти того, як має виглядати їхня угода. Залишилося лише оформити все це юридично. Про що саме йдеться - також неясно. Залишається лише припускати, чи це буде серіал, анімаційний проєкт, чи що-небудь іншого формату. Також незрозуміло, чи візьмуть за основу для нового проєкту сюжет трилогії BioWare, чи буде абсолютно нова історія. Варто зазначити, що за грою намагалися створити повнометражний фільм. Проте втілити ідею не вдалося, і картина так і не дісталася виробництва. Amazon Studios зараз вже працює над серіальною адаптацією Fallout від авторів Світу Дикого Заходу. Нагадаємо, що спадкоємці Толкіна змогли домогтися заборони використання криптовалюти JRR Token, яку присвятили Володарю кілець. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЗМІ: Amazon близька до одержання прав на створення епізодичної адаптації Mass Effect

Читать на русском
ЗМІ: Amazon близька до одержання прав на створення епізодичної адаптації Mass Effect

EA і Amazon залишилося лише остаточно затвердити угоду

Згідно з даними ЗМІ, Amazon та Electronic Arts вже змогли дійти згоди щодо створення адаптації серії Mass Effect.

Відомі деталі про це розповіли журналісти Deadline, – передає Інформатор.

Проблема ситуації полягає в тому, як таких подробиць про угоду на даний момент практично немає. Згідно з матеріалом, розробники з Electronic Arts і представники Amazon Studios перебувають на фінальній стадії переговорів, і вже змогли дійти того, як має виглядати їхня угода. Залишилося лише оформити все це юридично.

Про що саме йдеться - також неясно. Залишається лише припускати, чи це буде серіал, анімаційний проєкт, чи що-небудь іншого формату. Також незрозуміло, чи візьмуть за основу для нового проєкту сюжет трилогії BioWare, чи буде абсолютно нова історія.

Варто зазначити, що за грою намагалися створити повнометражний фільм. Проте втілити ідею не вдалося, і картина так і не дісталася виробництва.

Amazon Studios зараз вже працює над серіальною адаптацією Fallout від авторів «Світу Дикого Заходу».

Нагадаємо, що спадкоємці Толкіна змогли домогтися заборони використання криптовалюти JRR Token, яку присвятили «Володарю кілець».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.