«Житлобуд-1» розділив очки з ісландським «Брейдабліком» у матчі жіночої Ліги чемпіонів

Чемпіон України серед жіночих футбольних команд зберіг третій рядок у турнірній таблиці групи В Ліги чемпіонів.

Харківський «Житлобуд-1» заробив перше очко у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Однак у графі забитих м'ячів у українського клубу, як і раніше, порожньо.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У вівторок, 9 листопада, у Харкові відбувся матч третього туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22 серед жіночих футбольних команд.

У поєдинку групи У чемпіон України харківський «Житлобуд-1» зустрівся з чемпіоном Ісландії «Брейдабліком». Команди грали у наступних складах:

Житлобуд-1: Яман, Басанська, Шматко, Алексанян, Шевчук, Кочнева, Апанащенко, Петрик, Бойченко, Садикоглу, Овдійчук.

Запасні: Мостова, Свидунович, Спасоєвич, Куп'як, Анастасія Вороніна, Утіцкіх, Ганна Вороніна.

Брейдаблік: Іварсдоттір, Халльдоурсдоттір, Лілліардоттір, К.Арнадоттір, А.Арнадоттір, Томасдоттір, Магнусдоттір, Цимер, Альбертсдоттір, Антонсдоттір, Сігюргейрсдоттір.

Запасні: Б. Крістьянсдоттір, Сореє, В. Крістьянсдоттір, Маккарті, Георгсдоттір, Фрідріксдоттір.

Два попередні поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів «Житлобуд-1» програв. Спершу українки в Харкові поступилися «Реалу» 0:1, а в матчі другого туру пропустили п'ять м'ячів без відповіді від ПСЖ. Сьогоднішні суперниці харків'янок також програли два стартові матчі – 0:2 ПСЖ та 0:5 «Реалу».

Перший небезпечний момент створили гості. На 3-й хвилині Антонсдоттір вийшла віч-на-віч, але надто сильно проштовхнула м'яч і втратила можливість забити. «Житлобуд-1» відповів не менш небезпечно. Алексанян з правого флангу віддала передачу до штрафного майданчика, а Овдійчук пробила поряд із ближньою штангою. Потім гра перемістилася до центру поля, і моменти біля воріт суперниць почали виникати рідше. Ударів практично не було, а вся гострота, що в одних, що в інших воріт виникала під час розіграшу стандартних положень – штрафних та кутових. Так на 33-й хвилині після розіграшу штрафного Іварсдоттір парирувала удар Садикоглу головою в лівий кут, а Бойченко не змогла добити м'яч.

На початку другого тайму контратака «Брейдабліка» завершилася ударом Антонсдоттір у лівий кут. Яман удар парирувала, а потім забрала м'яч. У атаці у відповідь Бойченко не змогла точним ударом завершити простріл Овдійчук з лівого флангу. На 59-й хвилині Шматко била з кількох метрів, проте удару сильним не вийшов і Іварсдоттір забрала м'яч. Гра йшла жвавіше, ніж у першому таймі, проте по воротах футболістки били, як і раніше, мало. Кінцівку матчу команди провели в наступних атаках, проте забити переможний матч нікому з суперниць не вдалося.

Ліга чемпіонів. Група В:

• Житлобуд-1 - Брейдаблік 0:0.

Турнирная таблица группы В

Турнірна таблиця групи В

Раніше Інформатор повідомляв про ході матчів чотирнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .