Головна
Україна
14:16, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Поки рашисти кричать про те, як вони всім , люди під їхньою окупацією страждають. Про ситуацію в місті розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Інформатор. Однією з головних проблем жителів Маріуполя все ще залишається питна вода. У місті її критично мало, а деякі райони повністю відрізані від водопостачання. Через це чимало місцевих жителів вимушені шукати такі шляхи вирішення проблеми, про які раніше ніколи б навіть не подумали. Оскільки окупанти, які наобіцяли краще життя маріупольцям, як завжди закривають на все очі, то люди самі намагаються зарадити проблемі. Рятуватися доводиться дощовою водою. Люди просто збирають її у будь-яку знайдену тару, аби тільки було що пити. Робити це доводиться далеко не вперше. Лівобережний район зараз повністю відрізаний від водопостачання. Вирішувати цю проблему ніхто не квапиться, бо росіянам начхати. Типова стратегія окупантів - якщо закрити очі, то проблеми наче нема, пише Петро Андрющенко. Нагадаємо, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Жителі Маріуполя досі вимушені збирати дощову воду для пиття

Читать на русском
Жителі Маріуполя досі вимушені збирати дощову воду для пиття

Російські окупанти й досі чхати хотіли на проблеми людей

Поки рашисти кричать про те, як вони всім «допомагають», люди під їхньою окупацією страждають.

Про ситуацію в місті розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, – передає Інформатор.

Однією з головних проблем жителів Маріуполя все ще залишається питна вода. У місті її критично мало, а деякі райони повністю відрізані від водопостачання. Через це чимало місцевих жителів вимушені шукати такі шляхи вирішення проблеми, про які раніше ніколи б навіть не подумали.

Оскільки окупанти, які наобіцяли краще життя маріупольцям, як завжди закривають на все очі, то люди самі намагаються зарадити проблемі. Рятуватися доводиться дощовою водою. Люди просто збирають її у будь-яку знайдену тару, аби тільки було що пити. Робити це доводиться далеко не вперше. 

Лівобережний район зараз повністю відрізаний від водопостачання. Вирішувати цю проблему ніхто не квапиться, бо росіянам начхати. 

«Типова стратегія окупантів - якщо закрити очі, то проблеми наче нема», – пише Петро Андрющенко.

Нагадаємо, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.