Головна
Україна
Події
11:16, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Окупанти змушують українських лікарів виписувати фіктивні довідки про нездатність до військової служби та спалюють тіла своїх убитих військових. Про це повідомляєз посиланням наГоловне управління розвідки Міноборони України. В тимчасово окупованому місті Токмак Запорізької області почастішали випадки звернення до місцевих лікарів з боку російських військових. Головна вимога: надати довідки про нездатність продовжувати військову службу за станом здоровя. Для лікарів виникає подвійна загроза. В разі відмови надати довідку рашисти погрожують розправою. В разі видачі фіктивного документа неприємності обіцяє окупаційна комендатура. Через це деякі лікарі змушені звільнитись.Студенти Таврійського агротехнологічного університету імені Моторного (Мелітополь) ігнорують запрошення на навчання від створеного окупантами керівництва Мелітопольського державного університету. Більшість висловило бажання продовжити навчання у закладі підпорядкованому Міністерству освіти і науки України. Після нанесення вогневого ураження з боку ЗСУ в районі Нової Каховки Херсонської області, рашисти вивезли тіла своїх вбитих військових в район аеродрому Чаплинка. Там підготували котлован з автомобільними шинами. В нього відвантажувались трупи та спалювались. Місцеві мешканці скаржаться на трупний запах. Нагадаємо,окупанти вкрали списки виборців за 2019 рікдля фейкового референдуму. Крім того,у Бердянськустворюють штучні черги за російськими паспортами Такожписав, щоотримала доступ до документації щодо будівництва"Кримського моста". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки

Читать на русском
Окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки

Для лікарів виникає подвійна загроза

Окупанти змушують українських лікарів виписувати фіктивні довідки про нездатність до військової служби та спалюють тіла своїх убитих військових.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України

В тимчасово окупованому місті Токмак Запорізької області почастішали випадки звернення до місцевих лікарів з боку російських військових. Головна вимога: надати довідки про нездатність продовжувати військову службу за станом здоров’я. Для лікарів виникає подвійна загроза.

В разі відмови надати довідку – рашисти погрожують розправою. В разі видачі фіктивного документа неприємності обіцяє окупаційна комендатура. Через це деякі лікарі змушені звільнитись.Студенти Таврійського агротехнологічного університету імені Моторного (Мелітополь) ігнорують запрошення на навчання від створеного окупантами керівництва Мелітопольського державного університету. Більшість висловило бажання продовжити навчання у закладі підпорядкованому Міністерству освіти і науки України.

Після нанесення вогневого ураження з боку ЗСУ в районі Нової Каховки Херсонської області, рашисти вивезли тіла своїх вбитих військових в район аеродрому Чаплинка. Там підготували котлован з автомобільними шинами. В нього відвантажувались трупи та спалювались. Місцеві мешканці скаржаться на трупний запах.

Нагадаємо, у Херсоні окупанти вкрали списки виборців за 2019 рік для фейкового референдуму. Крім того, у Бердянську створюють штучні черги за російськими паспортами

Також Інформатор писав, що Україна отримала доступ до документації щодо будівництва "Кримського моста".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.