“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ткаченка звинувачують у припиненні розвитку культурної сфери за часи його перебування на посаді
Петиція на сайті Кабміну із закликом до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля ініціювати звільнення Олександра Ткаченка із посади міністра культури та інформаційної політики набрала необхідну кількість голосів. Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський. Причиною звільнення автор петиції вказує неналежне виконання посадових обов'язків.
На сайті уряду зазначається, що цю петицію подали 7 березня. Станом на 2 червня вона набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.
"Перебуваючи на посту Міністра культури та інформаційної політики, здійснював керівництво його діяльністю таким чином, що спричинив стагнацію в культурній сфері. Недотриманням слова, привселюдно осквернив пам'ять всіх загиблих Героїв України та проявив крайню зневагу до них, до бійців, до тих, хто зараз віддає своє життя. Народ обурений політикою пана Ткаченка. Просимо звільнити Ткаченка Олександра Владиславовича з поста Міністра культури та інформаційної політики України", - йдеться в тексті петиції.
Ткаченко займає посаду міністра культури та інформаційної політики України з 4 червня 2020 року. У 2008-2019 роках Олександр Ткаченко очолював 1+1 media. У 2019 році склав повноваження очільника медіагрупи, бо був обраний депутатом Верховної Ради за списком партії "Слуга народу".
11 листопада 2021 року Ткаченко заявляв, що написав заяву на звільнення через рішення Кабміну про виокремлення Держкіно зі складу МКІП та бюджет на культуру на 2022 рік. Але залишився на посаді. Неодноразово потрапляв у скандали, з останнього - без дозволу ОП звернувся до організаторів Євробачення та запропонував звернення президента України у фіналі конкурсу. Ткаченко був "здивований" відмовою, оскільки цілком логічно, якби Зеленський вступив із промовою на "Євробаченні" на правах країни-переможниці 2022 року, а Британія приймала конкурс від імені України через війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.