«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
Найближчим часом петицію має розглянути Президент України Володимир Зеленський
Нещодавно набув чинності новий наказ Міноборони № 313, згідно з яким працюючі жінки мають стати на військовий облік. Буквально наступного дня на сайті Президента України з'явилася петиція з вимогою скасувати його. Трохи менше ніж за тиждень вона зібрала «прохідні» 25 тисяч голосів.
Автором вказана Рашевченко Яна В'ячеславівна. Саму петицію створили 23 грудня. Знайти її можна тут, повідомляє Інформатор. Президента просять скасувати "розширений" наказ Міноборони та користуватися переліком лише тих спеціальностей, які вказані ПКМУ № 711 від 14 жовтня 1994 року.
Мовляв, до списків нового наказу входять майже всі жінки України.
"Це неподобство! Жодного громадського обговорення. Жодних підготовчих заходів. Жодного перехідного періоду та роз'яснень щодо механізму реалізації", - пише авторка петиції.
За чотири дні петиція зібрала потрібну кількість голосів, щоб потрапити на стіл до Президента Володимира Зеленського. Чекаємо на реакцію гаранта.
Нагадаємо, українки запустили в TikTok тренд, де говорять усе, що думають про новий наказ. Відео та подробиці - тут .
Всю інформацію про те, кому потрібно ставати на облік, а кому це не потрібно, як це зробити і ким будуть жінки - зібрали тут . Повний список спеціальностей та професій військовозобов'язаних тут .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .