“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україні хочуть відновити свої зруйновані домівки, свої міста так, як це зробили мешканці Хіросіми. Попри те, що ядерного удару не було, міста окупанти спопелили вщент
Після російського вторгнення українські міста зруйновані і нагадують Хіросіму після Другої світової війни. Українці прагнуть відновити свої домівки якомога швидше й так, як це зробили у Японії.
Проце йдеться у зверненні президента України Володимира Зеленського до народу Японії.
"Навіть якщо ворог не використовує ядерну зброю, розруха в наших містах, знищених російськими бомбами та артилерією, нагадує мені про те, що я бачив тут, у Хіросімі. Це велика честь бути тут і побувати в цьому музеї миру. Дуже вдячний за цю можливість", - підкреслив Зеленський.
Зеленський також додав, що Хіросіма зуміла відновитися після жахливої трагедії, і українці також мріють відновити свої міста та села, що були зруйновані війною.
"Ми мріємо повернути наші території так само, як ми повернули наші північні землі, які були окуповані Росією. Ми повинні повернути і східні, і південні території. Ми мріємо про повернення наших людей, які перебувають у російському полоні - військовополонені, цивільні дорослі та викрадені діти. Ми мріємо про перемогу і про відновлення миру після неї", - резюмував український президент.
Трагедія у Хіросімі під час Другої світової війни сталася 6 серпня 1945 року. У цей день атомна бомба, розроблена Сполученими Штатами, була скинута на місто Хіросіма в Японії. Ця подія є першим використанням ядерної зброї в історії людства.
О 8:15 ранку бомбу, названу "Літтл Бой", скинули з американського військового літака Б-29 на центральну частину Хіросіми. Бомбардування призвело до миттєвого вибуху і розповсюдження ядерної енергії, яка спричинила величезну хвилю експлозії, пожежі, радіаційного опромінення та викиду радіоактивних матеріалів.
Ефект вибуху бомби був надзвичайно руйнівним. Значна частина міста була знищена миттєво, будинки були занесені у повітря, а люди та тварини, які перебували в районі вибуху, загинули на місці. Шокові хвилі, пожежі та опіки стали причиною величезної кількості смертей та травм серед населення.
Офіційна кількість загиблих внаслідок вибуху у Хіросімі оцінюється в близько 140 000 людей до кінця 1945 року. Багато з них померли від опіків, радіаційного захворювання та інших наслідків вибуху. Багато інших отримали серйозні травми та хвороби, які поширилися через радіацію.
Трагедія в Хіросімі стала нагадуванням про потужність та смертоносність ядерної зброї та її смертельний вплив на цивільне населення.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що під час саміту G7 у Японії президент України наголосив на важливості демократії та подякував особисто всім главам "Великої сімки".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.