Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент домовився з Рафаелем Гроссі про візит до України
Сьогодні, 6 червня, в телефонній розмові президент України Володимир Зеленський та генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі обговорили можливі ризики підриву дамби Каховської ГЕС для Запорізької АЄС.
Зеленський зазначив, що він повідомив Гроссі про масштабні наслідки терористичного акту РФ. Ще вони обговорили шляхи мінімізації ризиків для безпеки ЗАЕС. На останок, за словами Президента, домовились про візит глави МАГАТЕ до України.
"Поінформував генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про масштабні наслідки терористичного акту РФ з підриву дамби Каховської ГЕС. Обговорили шляхи мінімізації ризиків для безпеки ЗАЕС. Домовились про візит пана Гроссі до України", – написав глава держави у Twitter.
Сьогодні вдень генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі повідомив, що має намір відвідати Запорізьку АЕС. Він хоче впевнетись, що після підриву Каховської ГЕС ситуація на станції стабільна.
Він додав, що якщо рівень води у резервуарі, який використовується для охолодження реакторів ЗАЕС, впаде нижче 12,7 метра, то її вже не вдасться продовжувати туди закачувати. А це може призвести до виходу з ладу аварійних дизельних генераторів. Гроссі зазначив, що наразі ризику для безпеки станції немає.
У "Енергоатомі" також поки що не бачать приводу для хвилювання. "Наразі ситуація контрольована. Водночас рівень води у водосховищі стрімко знижується", – йдеться у повідомленні.
Чи стане Каховське водосховище таким же токсичним, як Аральське море, можна прочитати тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.