“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Президент домовився з Рафаелем Гроссі про візит до України
Сьогодні, 6 червня, в телефонній розмові президент України Володимир Зеленський та генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі обговорили можливі ризики підриву дамби Каховської ГЕС для Запорізької АЄС.
Зеленський зазначив, що він повідомив Гроссі про масштабні наслідки терористичного акту РФ. Ще вони обговорили шляхи мінімізації ризиків для безпеки ЗАЕС. На останок, за словами Президента, домовились про візит глави МАГАТЕ до України.
"Поінформував генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про масштабні наслідки терористичного акту РФ з підриву дамби Каховської ГЕС. Обговорили шляхи мінімізації ризиків для безпеки ЗАЕС. Домовились про візит пана Гроссі до України", – написав глава держави у Twitter.
Сьогодні вдень генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі повідомив, що має намір відвідати Запорізьку АЕС. Він хоче впевнетись, що після підриву Каховської ГЕС ситуація на станції стабільна.
Він додав, що якщо рівень води у резервуарі, який використовується для охолодження реакторів ЗАЕС, впаде нижче 12,7 метра, то її вже не вдасться продовжувати туди закачувати. А це може призвести до виходу з ладу аварійних дизельних генераторів. Гроссі зазначив, що наразі ризику для безпеки станції немає.
У "Енергоатомі" також поки що не бачать приводу для хвилювання. "Наразі ситуація контрольована. Водночас рівень води у водосховищі стрімко знижується", – йдеться у повідомленні.
Чи стане Каховське водосховище таким же токсичним, як Аральське море, можна прочитати тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.