Головна
Світ
18:03, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Серед іноземних політиків, яким найбільше довіряють поляки, лідирує президент України Володимир Зеленський, далі йдуть президент США Джозеф Байден і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наPolsat News. "Війна в Україні змусила поляків приділяти більше уваги подіям за межами нашої країни. Дії, вчинені у звязку з російською агресією проти України, є, мабуть, одним із найважливіших, але, звичайно, не єдиним критерієм оцінки лідерів держав і політиків, активних на міжнародній арені", - зазначили польські соціологи. Найбільшою довірою серед поляків користується Зеленський, якому довіряють 86% опитаних. Крім того, високий рівень довіри спостерігається до Байдена (74%). Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон завоював довіру більше половини респондентів (55%). Джонсон, який залишається прем'єр-міністром до виборів нового лідера Консервативної партії, оголосив про свою відставку 7 липня в останній день опитування, тому, як зазначили соціологи, це мало вплинуло на результати. Найгірші оцінки отримали президент росії володимир путін (94% недовіри) та самопроголошений лідер Білорусі александр лукашенко, якому не довіряють 87% поляків. Також негативно респонденти сприймають премєра Угорщини Віктора Орбана, недовіру якому висловили половина респондентів. Зазначимо, що опитування провели з 27 червня по 7 липня серед 1 084 поляків. Нагадаємо, держсекретар США Блінкен визнання росії державою-спонсором тероризму. Крім того, у Білому домі відповіли на заяви про те, що між Байденом та Зеленським існує глибока недовіра. Такожписав, якими українці бачать відносини України і росії. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: Офіс президента

Зеленський, Джонсон, Байден: кому з іноземних політиків довіряють поляки

Читать на русском
Зеленський, Джонсон, Байден: кому з іноземних політиків довіряють поляки

Соціологи опитали більше тисячі поляків

Серед іноземних політиків, яким найбільше довіряють поляки, лідирує президент України Володимир Зеленський, далі йдуть президент США Джозеф Байден і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Polsat News.

"Війна в Україні змусила поляків приділяти більше уваги подіям за межами нашої країни. Дії, вчинені у зв’язку з російською агресією проти України, є, мабуть, одним із найважливіших, але, звичайно, не єдиним критерієм оцінки лідерів держав і політиків, активних на міжнародній арені", - зазначили польські соціологи.

Найбільшою довірою серед поляків користується Зеленський, якому довіряють 86% опитаних. Крім того, високий рівень довіри спостерігається до Байдена (74%). Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон завоював довіру більше половини респондентів (55%). Джонсон, який залишається прем'єр-міністром до виборів нового лідера Консервативної партії, оголосив про свою відставку 7 липня — в останній день опитування, тому, як зазначили соціологи, це мало вплинуло на результати. 

Найгірші оцінки отримали президент росії володимир путін (94% недовіри) та самопроголошений лідер Білорусі александр лукашенко, якому не довіряють 87% поляків. Також негативно респонденти сприймають прем’єра Угорщини Віктора Орбана, недовіру якому висловили половина респондентів. Зазначимо, що опитування провели з 27 червня по 7 липня серед 1 084 поляків.

Нагадаємо, держсекретар США Блінкен «гальмує» визнання росії державою-спонсором тероризму. Крім того, у Білому домі відповіли на заяви про те, що між Байденом та Зеленським існує «глибока недовіра».

Також Інформатор писав, якими українці бачать відносини України і росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: Офіс президента

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.