Головна
Світ
16:04, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Джо Байден захоплюється боротьбою Володимира Зеленського та всього українського народу. Про це розповів під час брифінгу координатор з комунікацій у Раді національної безпеки США Джон Кірбі, – передає Інформатор. Кірбі під час свого виступу прокоментував матеріал американського журналіста Томаса Фрідмана у виданні The New York Times. Останній зазначив, наче «між Білим домом та президентом Володимиром Зеленським існує глибока недовіра». Проте, в самому Білому домі з таким твердженням не згодні.  «Так, президент багато разів висловлював своє захоплення лідерством і мужністю президента Зеленського у цей воєнний час. Очевидно, він багато разів особисто розмовляв із президентом Зеленським, і він знає – розуміє, в якому стресі перебуває президент Зеленський та весь український народ. І саме тому він, як і раніше, має твердий намір продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії», – зазначив Джон Кірбі.  Також він зазначив, що президент США висловлював свою повагу до президента України як приватно, так і публічно. Найбільше розповсюдити маячню про не найкращі стосунки Байдена та Зеленського намагається саме російська пропаганда. На жаль, іноді фейкам вдається прорватися в світовий інформаційний простір, і доводиться робити подібні виступи.  Раніше ми писали про візит Ненсі Пелосі на Тайвань. Що відбуватиметься далі та до чого тут росія. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Білому домі відповіли на заяви про те, що між Байденом та Зеленським існує «глибока недовіра»

Читать на русском

Такі спроби спаплюжити реальні відносини між президентами не пройдуть

Читать на русском
У Білому домі відповіли на заяви про те, що між Байденом та Зеленським існує «глибока недовіра»

Такі спроби спаплюжити реальні відносини між президентами не пройдуть

Джо Байден захоплюється боротьбою Володимира Зеленського та всього українського народу.

Про це розповів під час брифінгу координатор з комунікацій у Раді національної безпеки США Джон Кірбі, – передає Інформатор.

Кірбі під час свого виступу прокоментував матеріал американського журналіста Томаса Фрідмана у виданні The New York Times. Останній зазначив, наче «між Білим домом та президентом Володимиром Зеленським існує глибока недовіра». Проте, в самому Білому домі з таким твердженням не згодні. 

«Так, президент багато разів висловлював своє захоплення лідерством і мужністю президента Зеленського у цей воєнний час. Очевидно, він багато разів особисто розмовляв із президентом Зеленським, і він знає – розуміє, в якому стресі перебуває президент Зеленський та весь український народ. І саме тому він, як і раніше, має твердий намір продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії», – зазначив Джон Кірбі. 

Також він зазначив, що президент США висловлював свою повагу до президента України як приватно, так і публічно. Найбільше розповсюдити маячню про не найкращі стосунки Байдена та Зеленського намагається саме російська пропаганда. На жаль, іноді фейкам вдається прорватися в світовий інформаційний простір, і доводиться робити подібні виступи. 

Раніше ми писали про візит Ненсі Пелосі на Тайвань. Що відбуватиметься далі та до чого тут росія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.