Головна
Світ
12:13, 30 Липня
Информатор UA

Интро

Держсекретар США Ентоні Блінкен «гальмує» визнання рф спонсором тероризму. Він вважає, що проти росії вже діють доволі жорсткі санкції, і цей статус не дозволить посилити тиск. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The New York Times. «Санкції, які США та інші країни наклали на росію, повністю відповідають тим, які пішли б за включенням її до списку держав-спонсорів тероризму. Таким чином, практичні результати того, що ми вже робимо, є однаковими», - заявив Блінкен. В середу, 27 липня, Сенат США ухвалив резолюцію із закликом визнати рф спонсором тероризму за агресію проти України, Грузії і Чечні та загибель великої кількості людей. Аналогічний документ готують і у Палаті представників. «путін зараз сидить на вершині державного терористичного апарату», - сказав співавтор резолюції, сенатор-республіканець Ліндсі Грем. За його словами, санкції, які вже ввели проти росії, «виявилися ефективними, але нам потрібно зробити більше». Держсекретар Блінкен назвав цю резолюцію суперечливим питанням, оскільки росія вже перебуває під багатьма санкціями. До слова, визнання рф державою-спонсором тероризму призведе до нових санкцій, які будуть ще сильніше руйнувати російську економіку, а також санкцій проти країн, які продовжують вести бізнес з агресором. Детальніше про наслідки для росії ми писали тут. Нагадаємо, росіяни обстріляли колонію в Оленівці і вбили частину полонених бійців полку "Азов". Що відомо. Після цього посольство росії у Великій Британії опублікувало на своїй сторінці у Twitter заяву із закликом вішати солдатів «Азову». Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Держсекретар США Блінкен «гальмує» визнання росії державою-спонсором тероризму — The New York Times

Читать на русском

Визнання рф державою-спонсором тероризму призведе до нових санкцій

Читать на русском
Держсекретар США Блінкен «гальмує» визнання росії державою-спонсором тероризму — The New York Times

Визнання рф державою-спонсором тероризму призведе до нових санкцій

Держсекретар США Ентоні Блінкен «гальмує» визнання рф спонсором тероризму. Він вважає, що проти росії вже діють доволі жорсткі санкції, і цей статус не дозволить посилити тиск.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The New York Times.

«Санкції, які США та інші країни наклали на росію, повністю відповідають тим, які пішли б за включенням її до списку держав-спонсорів тероризму. Таким чином, практичні результати того, що ми вже робимо, є однаковими», - заявив Блінкен.

В середу, 27 липня, Сенат США ухвалив резолюцію із закликом визнати рф спонсором тероризму за агресію проти України, Грузії і Чечні та загибель великої кількості людей. Аналогічний документ готують і у Палаті представників.

«путін зараз сидить на вершині державного терористичного апарату», - сказав співавтор резолюції, сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

За його словами, санкції, які вже ввели проти росії, «виявилися ефективними, але нам потрібно зробити більше».

Держсекретар Блінкен назвав цю резолюцію суперечливим питанням, оскільки росія вже перебуває під багатьма санкціями.

До слова, визнання рф державою-спонсором тероризму призведе до нових санкцій, які будуть ще сильніше руйнувати російську економіку, а також санкцій проти країн, які продовжують вести бізнес з агресором. Детальніше про наслідки для росії ми писали тут.

Нагадаємо, росіяни обстріляли колонію в Оленівці і вбили частину полонених бійців полку "Азов". Що відомо.

Після цього посольство росії у Великій Британії опублікувало на своїй сторінці у Twitter заяву із закликом вішати солдатів «Азову».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.