Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зараз триває робота щодо пунктів, які обговорили на Саміті миру, але й інші пункти підготують теж
Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що український детальний план завершення війни буде готовий цього року. За його словами, Україна обирає дипломатичний шлях, оскільки є жертвою у цій війні. Водночас нарощує озброєння, оскільки Росія розуміє лише мову сили.
Про це він заявив під час спільної пресконференції з президенткою Словенії Наташею Пірц Мусар у Києві. Саме Україна вирішуватиме, коли почнуться переговори з РФ.
Наразі наша держава працює над трьома детальними планами, які обговорювали на Глобальному мирному саміті. Також плани щодо інших пунктів презентують і представлять партнерам. Це відбудеться до кінця року.
“Енергетика, продовольча безпека і обміни. І ці питання, я впевнений, ми вирішимо. Принаймні, ми підготуємо детальний план. Це буде найближчим часом”, – зазначив Зеленський.
Глава держави наголосив на важливості показати план закінчення війни, який буде підтриманий більшістю світу. Також додав, що Україна збільшує виробництво дронів, засобів радіоелетронної боротьби, артилерії.
“Тому що ми повинні бути сильними на полі бою. Бо якщо ви слабкі - це не через те, що хтось хоче воювати. Ми й не хотіли з самого початку. І зараз ніхто не хоче. Ми хочемо якраз миру. Але, ми повинні бути сильними, і тому - розвиваємо наше виробництво, щоб бути сильними”, – підкреслив президент.
15-16 червня у Швейцарії відбувся знаковий Глобальний саміт миру, присвячений врегулюванню конфлікту в Україні. На ньому зібралися понад 100 делегацій із різних країн та організацій. Не всі погодились підписати документ, проте деякі країни та організації продовжують це робити зараз, уважно вивчивши документ і провівши консультації серед свого політикуму.
За підсумками було підготовлене спеціальне комюніке, яке вже підписали 90 учасників. У нього увійшли три пункти з "формули миру" президента Володимира Зеленського. Це ядерна безпека, продовольча безпека, депортованих дітей та повернення військовополонених. Спочатку планувалось винести всі 10 пунктів формули, в яких фактично йдеться про капітуляцію РФ. Проте після обговорень їх відклали на наступні саміти.
Нагадаємо, що керівник Банкової Андрій Єрмак допустив запрошення Росії на конференцію. За його словами, до конференції вже триває підготовка. Водночас Україна знає, що Росія планує зірвати саміт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.