Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До документа, який прийняли на Глобальному саміті миру у Швейцарії, приєдналися Федеративні Штати Мікронезії
У п'ятницю, 29 червня, підсумкове комюніке Глобального саміту миру підписала ще одна країна. Йдеться про Федеративні Штати Мікронезії - державу на частині Каролінських островів на заході Тихого океану. Відтак зі 100 учасників свої підписи не поставили лише 10.
Про підписання документа ще однією країною повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Швейцарії. Ця країна стала 90-ю з усіх держав і організацій, які підтримали документ.
Мікронезія складається з більш ніж 600 островів, розкиданих по величезній території в Тихому океані на площі 700 км². Адміністративно вона поділяється на чотири штати — Косрае, Понпеї, Чуук і Яп. Її столицею є столиця Палікір.
Також МЗС Швейцарії опублікувало повний список тих, хто підтримав мирну ініціативу станом на 28 червня: Йдеться про такі організації і країни: Євросоюз, Кооперативна Республіка Гайана, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Домініканська Республіка, Еквадор, Естонія, Європейська Комісія, Європейська Рада, Європейський Парламент, Федеративні Штати Мікронезії, Фіджі, Фінляндія, Франція, Гамбія, Грузія, Німеччина, Гана, Греція, Гватемала, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Кенія, Королівство Тонга, Косово, Латвія, Ліберія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Малаві, Мальта, Молдова, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Нова Зеландія , Північна Македонія, Норвегія, Організація американських держав, Палау, Перу, Філіппіни, Польща, Португалія, Катар, Республіка Корея, Республіка Маршаллові Острови, Румунія, Сан-Марино, Сан-Томе і Принсіпі, Сербія, Сінгапур, Словацька Республіка, Словенія, Сомалі, Іспанія, Сурінам, Швеція, Швейцарія, Східний Тимор, Туреччина, Україна, Великобританія, США, Уругвай, Замбія.
Як писав Інформатор, 15-16 червня у Швейцарії відбувся знаковий Глобальний саміт миру, присвячений врегулюванню конфлікту в Україні. На ньому зібралися понад 100 делегацій із різних країн та організацій. Не всі погодились підписати документ, проте деякі країни та організації продовжують це робити зараз, уважно вивчивши документ і провівши консультації серед свого політикуму.
За підсумками було підготовлене спеціальне комюніке. Його з самого початку відмовились підписувати Саудівська Аравія, Індія, ПАР, Бразилія, ОАЕ, Вірменія, Таїланд, Мексика та ін. Проте згодом до цих країн додались ще Ірак та Йорданія. В Офісі президента України заявили, що з'ясовують обставини щодо цих "відмовників". У перше комюніке увійшли три пункти з "формули миру" президента Володимира Зеленського. Це ядерна безпека, продовольча безпека, депортованих дітей та повернення військовополонених. Спочатку планувалось винести всі 10 пунктів формули, в яких фактично йдеться про капітуляцію РФ. Проте після обговорень їх відклали на наступні саміти.
Нагадаємо, 26 червня до підсумкового комюніке Саміту миру приєдналася Гаяна. Це - країна з Південної Америки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.